Mis on EasyAntiCheat.exe ja miks see minu arvutis on?

Fortnite ja mõned muud võrgumängud vajavad EasyAntiCheat. See tööriist jälgib teie mängu ajal teie arvutit, püüdes peatada petude toimimise. Kui see tuvastab probleemi, võidakse teil võrgus mängu keelata.

Mis on EasyAntiCheat?

Kamu välja töötatud Easy Anti-Cheat on petuvastane tööriist, mis on loodud veebipõhiste mitmikmängude petturite peatamiseks (ja tabamiseks). Mõelge sellele nagu 2001. aastal debüteerinud petuvastase rakenduse PunkBuster moodsam asendus. Easy Anti-Cheat töötab nii Windowsis kui ka MacOS-is.

Sel ajal, kui mängite veebimängu, mis kasutab EasyAntiCheat, töötab see taustal. Turundusmaterjalide kohaselt on EasyAntiCheat „keskendunud petmise algpõhjuste kõrvaldamisele tehnilisel tasandil“. Selle tööriista eesmärk on mitte lihtsalt petjate keelamine, vaid see, et petud üldse ei tööta.

Kamu ei selgita, kuidas EasyAntiCheat täpselt töötab - lõppude lõpuks ei taha ta, et petjad teaksid täpselt, millega nad tegelevad. Turundusmaterjalide kohaselt kasutatakse „hübriidset lähenemist, mis põhineb draiveri koodil ja masinõppel”. Tugidokument näitab, et see otsib muu hulgas rikutud mälu, tundmatuid mängufaile, ebausaldusväärseid süsteemifaile ja silureid. See ei tööta ka siis, kui opsüsteemi turvafunktsioonid, nagu draiveri allkirja kontrollimine ja kerneli plaastri kaitse, on keelatud.

Tavaliselt ei märkagi, et EasyAntiCheat töötab, kui te pole oma opsüsteemis ringi torkinud või teil pole probleeme. Näete seda tegumihalduris sildiga „EasyAntiCheat Service” või „EasyAntiCheat.exe”.

Millal on EasyAntiCheat aktiivne?

Protsess EasyAntiCheat.exe töötab ainult koos seda nõudvate mängudega. kui te ei mängi mängu, ei tööta EasyAntiCheat.exe taustal.

Kui käivitate mängu, mis seda kasutab - meeldib Fortnitenäiteks - käivitub EasyAntiCheat.exe. See töötab mängu mängimise ajal ja lülitub mängu sulgemisel välja.

Kui kontrollite rakendust Teenused, näete ka teenust EasyAntiCheat töötavat ainult siis, kui olete seda kasutavas mängus.

Millised mängud seda kasutavad?

Lihtne pettusevastane võitlus on viimase paari aasta jooksul välja antud mitme mängijaga mängude seas levinud. Mõnes mängus kasutatakse endiselt muid lahendusi, nagu Steami sisseehitatud Valve Anti-Cheat System (VAC). Teistes mängudes kasutatakse oma petuvastaseid tööriistu - näiteks Overwatch ja muudes Blizzardi mängudes kasutatakse Blizzardi enda sisseehitatud petmisvastast funktsiooni.

Veebisait Easy Anti-Cheat pakub nimekirja mängudest, mis kasutavad EasyAntiCheat. Need sisaldavadFar Cry 5, Fortnite Battle Royale, Rooste, Tom Clancy’s Ghost Recon: Metsmaadja Vaadake koeri 2. Kui te pole kindel, milline mäng selle teie arvutisse installis, kontrollige loendit.

Kui kogete mänguga lihtsaid petuvastaseid vigu, kontrollige abi saamiseks ametlikku teadmistebaasi.

Kas ma saan EasyAntiCheat desinstallida?

Easy Anti-Cheat installitakse teie süsteemi ainult siis, kui installite seda vajava mängu. Selle mängu desinstallimisel desinstallitakse ka Easy Anti-Cheat.

Näiteks kui installite Fornite, installib see automaatselt rakenduse Easy Anti-Cheat. Kui desinstallite Fortnite, Easy Anti-Cheat desinstallitakse.

Kui soovite, saate Easy Anti-Cheat käsitsi desinstallida, kuid te ei saa seda nõudvaid võrgumänge mängida. Selleks peate selle uuesti installima, leides EasyAntiCheat installinud mängu installikataloogi ja käivitades faili EasyAntiCheat_Setup.exe.

Näiteks kui EasyAntiCheat installis Fortnite ja teie installisite Fortnite vaikekausta, leiate selle faili järgmisest asukohast:

C: \ Program Files \ Epic Games \ Fortnite \ FortniteGame \ Binaries \ Win64 \ EasyAntiCheat

Topeltklõpsake selle käivitamiseks failil “EasyAntiCheat_Setup.exe”.

Programmi Easy Anti-Cheat eemaldamiseks süsteemist klõpsake seadistusekraanil linki „Desinstalli”.

Probleemi korral võite ka klõpsata nupul „Remonditeenus”, et parandada Easy Anti-Cheat.

Easy Anti-Cheat desinstallitakse. Võite selle seadistustööriista uuesti avada ja soovi korral selle uuesti installimiseks klõpsata nupul „Install Easy Anti-Cheat”.

Ilma selleta ei saa te mängida veebimänge, mis nõuavad rakendust Easy Anti-Cheat. Näiteks kui proovite käivitada Fornite pärast selle tööriista desinstallimist Fortnite kuvab teile lihtsalt kasutajakonto juhtimise dialoogi, enne kui Easy Anti-Cheat automaatselt oma süsteemi installite ja mängu alustate.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found