Kuidas Nintendo Switchi mängudes häälvestlust teha

Nintendo Switchil pole sisseehitatud mikrofoni, mis muudab võrgus mängude mängimise ajal häälvestluse üsna keeruliseks. Siiski on Switchil veel mõned viisid, kuidas saate oma meeskonnakaaslastega rääkida. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Vastus sõltub teie mängust

Switchi operatsioonisüsteemis pole sisseehitatud häälvestluse funktsioone. Nintendo pakub iPhone'ile ja Androidile mõeldud Nintendo Switch Online'i rakenduses häälvestluslahendust, kuid see nõuab Nintendo Switch Online'i tellimust. See on vajalik võrgus mängimiseks paljudes mängudes, nagu Mario Kart ja Splatoon, kuid mitte kõik võrgumängud seda ei nõua.

Näiteks kasutab Fortnite eraldi Epic Games'i kontot ja ei vaja Nintendo veebimängude tellimust. Seetõttu jätavad mõned mitte-Nintendo mängud Nintendo Online'i häälvestluse lahenduse vahele ja teevad seda otse peakomplektiga konsoolil.

Teisisõnu vajavad enamik Nintendo mänge võrgus häälvestluseks eraldi nutitelefoni rakendust. Mängimise ajal ühendate peakomplekti telefoniga ja saate rakenduse kaudu vestelda. Mõned kolmanda osapoole mängud saavad seda teha lülitil endal 3,5 mm kõrvaklappide pesa kaudu.

Siit peate teadma:

  • Nintendo Switchi veebirakendus: Kasutage seda Nintendo mängude jaoks nagu Mario Kart, Super Smash Bros Ultimate ja Mario Tennis Aces. Installite rakenduse oma telefoni ja vestlete sõpradega.
  • Otse lülitil: Mõni kolmanda osapoole mäng, sealhulgas Fortnite ja Overwatch, ei vaja eraldi rakendust. Ühendate lihtsalt tavalise peakomplekti lüliti ühe 3,5 mm audiopistikuga ja vestlete ilma rakenduseta nagu nutitelefon. Jällegi ei tööta Nintendo enda mängud sellega.
  • Lülitu lahkarvamusele: Kui see kõik tundub liiga keeruline, oleme nõus. Kui soovite Switchi mänge mängides oma sõpradega häälvestelda, soovitame minna üle Discordile või mõnele muule rakendusele nagu Teamspeak.

Nintendo Switchi veebirakendus

Nintendo ametlik häälvestluslahendus on rakendus, mille saate alla laadida iOS-ile ja Androidile. Lisaks mängusisesele häälvestlusele oma sõprade ja meeskonnakaaslastega saate rakendust kasutada teiste Nintendo kasutajate sõpradeks lisamiseks, mängimiseks pingimiseks ning teatud mängude puhul teie ja teie sõprade statistika vaatamiseks. Saate seda kasutada ka sõprade kutsumiseks sotsiaalmeedia kaudu.

Olenevalt mängust saate kas vestelda teiste oma fuajees olevate mängijate või lisatud sõpradega. Splatoon 2 ja Mario Kart 8 on mõned populaarsed mängud, mis rakendust toetavad. Selle kasutamiseks peab teil olema Nintendo Online'i konto.

Kuid paljud kasutajad juhivad tähelepanu sellele, et rakenduse kasutamise kogemus on üsna halb, sagedased heli viivitused ja ühenduvusprobleemid. Samuti ei saa te oma telefonis ja Nintendo Switchis korraga kasutada ühte kõrvaklappide paari, kui teil pole helisegistit. Kui soovite kasutada kõrvaklappe, peate valima häälvestluse või mängusisese kuulmise vahel, mis võib olla mõne mängu jaoks ülioluline.

Samuti on rakendus piirkondlikult lukustatud. See pole praegu saadaval mitmel territooriumil, eriti Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Arvestades, et paljudel neist mängudest on ülemaailmne mängijabaas, piirab see hõlpsat juurdepääsu häälvestlusele olulisele osale mängu potentsiaalsest mängijaskonnast.

Sisseehitatud häälvestlus konkreetsete mängude jaoks

Üks Nintendo mobiililahenduse ebatavaline asi on see, et konsooli üheainsa 3,5 mm helipistikul on helisisend, nii et see toetab tegelikult sisseehitatud häälvestlust. Kuna see pole laialdaselt rakendatud funktsioon, toetavad lülitist integreeritud häälvestlust vaid mõned mängud, ilma et peaksite rakendust kasutama.

Blizzardi kolmanda isiku laskur Overwatch ja Epic Games'i ellujäämismäng Fortnite kuuluvad mängude hulka, mis seda toetavad. Kui mängite ühte neist mängudest, ühendage paar head kõrvaklappi ja saate kohe oma meeskonnakaaslastega rääkida. Nintendo enda mängud seda ei toeta ja vajavad rakendust.

Kahjuks ei toeta Nintendo Switch Bluetooth-kõrvaklappe, nii et te ei saa neid häälvestluseks kasutada.

Kolmanda osapoole rakendused

Kui teie mängitav mäng ei toeta sisseehitatud häälvestlust ja Nintendo Switch Online'i rakendus on teie piirkonnas lollakas või pole saadaval, peaksite otsima kolmanda osapoole rakendust. Kõige populaarsem häälvestlusrakendus on Discord, millel on palju funktsioone ja millel on rakendusi nii mobiilile kui ka töölauale. Discord toetab helisisendi tuvastamiseks raadiosaatja ja hääletegevuse seadeid. Mobiilirakendus võimaldab teil ka rakenduses sujuvalt sisse ja välja minna, ilma et peaksite kõnesid kukkuma või kogelemata.

On veel mõned alternatiivid, nagu TeamSspeak ja Skype, kuid kumbki pole päris nii jõuline ega oma sama suurt mängukogukonda kui Discord.

Peaksite meeles pidama, et kolmanda osapoole rakendused ei ole mängitava mänguga kohalikku integreeritud, seega on raske võõrastega kiiresti vestelda. Kui aga vestlete juba tuttavate inimestega, muudab sujuvam hääleelamus selle suurepäraseks alternatiiviks Nintendo rakendusele.

Nintendo Switchi ja häälvestluse tulevik

On ebatõenäoline, et Nintendo eemaldub mobiilirakenduse kasutamisest. Enamik esimese osapoole Nintendo tiitleid või mänge, mida ettevõte ise levitab, kasutavad tõenäoliselt rakenduse rakendust. Kuid mitmikmängu pealkirja tulevased sadamad Switchile võivad toetada sisseehitatud häälvestluse funktsionaalsust.

Kui praegu mängite oma sõpradega, soovitame hüpata Discordi peale.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found