Google Maps Voice'i muutmine iPhone'is ja Androidis

Google Mapsi rakendus pakub kasutajatele käed-vabad juhiseid, reisiteateid ja muud. Selle sisseehitatud häälmootor pakub seda teie enda eelistatud häälega, valikutega vastavalt piirkonnale või keelele. Kui soovite Google Mapsi häält muuta, toimige järgmiselt.

Kahjuks peate teadma mõningaid piiranguid. Kuigi Google Maps pakub regioonist või keelest lähtuvalt erinevaid hääli, ei paku see soolisi variatsioone. Te ei saa praegu vahetada mees- või naishääle vahel ja muud häälvalikud on endiselt üsna piiratud.

Google Maps Voice'i muutmine Androidis

Google Mapsi kasutatavad hääle- ja keeleseaded erinevad Androidi sisseehitatud teksti-kõneseadetest. Kõnesünteesi seadete muutmine ei mõjuta Google Mapsi rakenduses kuuldavat häält.

SEOTUD:Kuidas muuta Google'i kõnesünteesi hääli

Selle asemel kasutab Google Maps oma häälmootorit ja keele seadeid, et luua suulisi juhiseid ja reisiteateid. Selle muutmiseks peate avama rakenduse Google Maps ja seejärel puudutama otsinguribal ümmarguse konto ikooni.

See avab Google Mapsi menüü. Puudutage siin valikut „Seaded”.

Menüüs „Seaded” kerige allapoole, kuni leiate suvandi „Navigeerimisseaded” - puudutage seda menüüsse sisenemiseks.

Menüü „Navigatsiooniseaded” võimaldab teil muuta seda, kuidas käed-vabad navigeerimist teile esitatakse. Google Mapsi rakenduse häälseadete muutmiseks valige valik „Häälvalik”.

See avab saadaolevate häälte loendi. Need on eraldatud keele või mõnel juhul ka piirkondade kaupa. Näiteks räägivad nii inglise inglise kui ka inglise inglise seaded inglise keeles, kuid kasutavad erinevaid aktsente ja terminoloogiat.

Google Mapsi hääle sellele seadele lülitamiseks valige üks nendest võimalustest.

See sulgeb menüü automaatselt - saate naasta Google Mapsi avalehele. Hääl, mille Google Maps kasutab järgmisel korral, kui otsite juhiseid, vastab teie valitud häälele.

Google Maps Voice'i muutmine iPhone'is

Erinevalt Androidi rakendusest ei kasuta iPhone'i Google Mapsi rakendus oma häälmootorit. Selle asemel tugineb see iOS-i pakutavatele vaikeseadetele tekst kõneks ja keeles. Google Mapsi hääle muutmiseks iPhone'is peate iOS-is muutma keelt.

SEOTUD:Kuidas muuta keelt ja piirkonda iPhone'is ja iPadis

Selle muudatuse tegemine muudab teie iPhone'i kõigi rakenduste häält ja valikud piirduvad ühe häälega ühe keele või piirkonna kohta, seega ei pruugi see enamiku kasutajate jaoks olla kasulik variant (välja arvatud juhul, kui soovite vahetada inglise või inglise keele vahel Näiteks Suurbritannias).

Kui see on probleem, võiksite selle asemel kasutada Apple Mapsi rakendust. Apple võimaldab teil vahetada keelte, piirkondlike aktsentide vahel ning kasutada mees- või naishääli. Kui otsustate seda teha, peate muutma Siri hääleseadeid.

Google Mapsi hääle muutmiseks oma iPhone'is peate avama rakenduse „Seaded” ja seejärel puudutama valikut „Üldine”.

Oma seadme keeleseadetele juurdepääsemiseks valige siit valik „Keel ja piirkond”.

Teisele häälele lülitumiseks puudutage oma seadme loendit „Keel” (nt „iPhone'i keel”).

Valige loendist uus keeleline kõnepakett, seejärel puudutage kinnitamiseks nuppu „Valmis“.

Teil palutakse see kinnitada - valige valitud keele jaoks valik „Muuda”.

See värskendab kogu teie seadme keelt automaatselt vastavaks. Google Maps kasutab seda häälvalikut rakenduse kaudu esitatud juhiste või taotluste esitamiseks.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found