Kuidas teha Google Chrome'is kogu lehe ekraanipilte ilma laiendit kasutamata

Google Chrome'is on arendaja tööriistadesse peidetud peidetud funktsioon, mis võimaldab teil teha mis tahes veebisaidi täissuuruses ekraanipilte. See funktsioon haarab kogu lehe sarnaselt keritavale ekraanipildile, kasutamata kolmanda osapoole laiendust.

Kuidas teha Chrome'is täissuuruses ekraanipilti?

Alustamiseks avage Chrome ja minge veebisaidile, mille soovite hõivata. Klõpsake seal kolmel punktil, osutage valikule „Rohkem tööriistu” ja seejärel valikul „Arendaja tööriistad”. Teise võimalusena võite arendaja tööriistade paani avamiseks vajutada Windowsi klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + I või Macis Command + Tõst + I.

Klõpsake paani paremas ülanurgas kolme punkti ikooni ja seejärel käsku Käivita käsk. Teise võimalusena vajutage Windowsi klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + P ja Macis Command + Tõstuklahv + P.

Tippige käsureale käsk „Screenshot”, seejärel klõpsake saadaolevate käskude loendis valikut „Capture full-size screenshot”.

Märge: See funktsioon on ideaalne veebisaitidel, kus veebipõhine sisu on veebirakendustest erinev, kuna see võib potentsiaalselt lüüa ainult vaadatava ekraani.

Pilt peaks automaatselt salvestuma, kuid kui teil palutakse ekraanipilt salvestada, valige arvutis sihtkoht ja klõpsake nuppu „Salvesta“.

See on kõik. Pärast ekraanipildi salvestamist saate selle avada pildiredaktoriga, lisada märkusi või kärpida kindla suurusega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found