Kuidas seadistada suumikoosolekut

Zoom on üks parimaid videokonverentsirakendusi, mis praegu turul on. Kui töötate kodus või peate kohtuma kaugkliendiga, peate teadma, kuidas suumikoosolek üles seada. Alustame.

Kuidas suumi alla laadida

Kui liitute lihtsalt suumikoosolekuga, ei pea teie arvutisse installima suumimist. Kui aga olete host, peate tarkvarapaketi alla laadima ja installima. Selleks minge Zoomi allalaadimiskeskusesse ja valige jaotises „Zoom Client for Meetings” nupp „Allalaadimine”.

Valige arvutis asukoht, kuhu soovite allalaadimise salvestada. Kui allalaadimine on lõppenud, kuvatakse teade „ZoomInstaller”.

Käivitage tarkvara ja Zoom hakkab installima.

Kui installimine on lõpule jõudnud, avaneb suum automaatselt.

Kuidas seadistada suumikoosolekut

Zoomi käivitamisel pakutakse teile mõnda erinevat võimalust. Uue koosoleku alustamiseks valige oranž ikoon “Uus koosolek”.

Kui olete valinud, olete nüüd virtuaalses videokonverentsisaalis. Valige akna allservas „Kutsu”.

Ilmub uus aken, mis tutvustab erinevaid meetodeid inimeste kutsumiseks kõne juurde. Vaikimisi olete vahekaardil „Kontaktid”.

Kui teil on juba kontaktide loend, saate lihtsalt valida inimese, kellega soovite ühendust võtta, ja seejärel klõpsata akna alumises paremas nurgas allosas "Kutsu".

Teise võimalusena võite valida vahekaardi „E-post” ja valida kutse saatmiseks e-posti teenuse.

Kui valite teenuse, mida soovite kasutada, kuvatakse meil koos erinevate meetoditega, millega kasutaja teie koosolekuga liitub. Sisestage adressaadid aadressiribale „Saaja“ ja valige seejärel nupp „Saada“.

Lõpuks, kui soovite kedagi Slacki või mõne muu suhtlusrakenduse kaudu kutsuda, võite (1) kopeerida videokonverentsi kutse URL-i või (2) kopeerida kutse e-posti oma lõikelauale ja jagada seda temaga otse.

Jääb vaid oodata, kuni kutse saajad kõnega liituvad.

Kui olete konverentskõne lõpetanud, saate seda teha, valides akna paremas alanurgas nupu „Koosoleku lõpetamine”.

SEOTUD:Kuidas suumi videokõnede ajal oma tausta varjata


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found