Kuidas oma YouTube'i videoid alla laadida

YouTube muudab videote üleslaadimise lihtsaks. Nende allalaadimine on üldse teine ​​lugu. Siit saate teada, kuidas saate alla laadida kõik YouTube'i üles laaditud videod.

Kuidas alla laadida üks YouTube'i video

Klõpsake YouTube'i avalehel ekraani paremas ülanurgas oma profiilipilti. Kui te ei näe oma Google'i profiilipilti, peate sisse logima.

Klõpsake loendi ülaosas valikut „YouTube Studio”.

Valige vasakul külgribal „Videod”.

Menüü kuvamiseks hõljutage kursorit mis tahes video kohal. Klõpsake menüü lõpus (kolm vertikaalset punkti) valikut „Valikud”.

Klõpsake nuppu „Laadi alla”. YouTube peaks kohe üleslaaditud videost mp4-versiooni alla laadima hakkama.

Neile, kes soovivad alla laadida ühe või kaks videot, on see kõik, mida vajate. Kuid kui teil on sadade, võib-olla tuhandete üleslaaditud videote kogu, on parem viis.

Kuidas korraga alla laadida mitu YouTube'i videot

Kõigi YouTube'i videote korraga allalaadimiseks minge Google Takeouti. Siin pääsete juurde kõigile oma Google'i andmetele. Võite ühest kohast eksportida kõike alates Androidi konfiguratsioonifailidest oma otsinguajalukku.

Klõpsake käsul „Tühista kõigi valik”, eeldades, et jälgite ainult YouTube'i videoid.

Kerige lehe alaossa. Sealt leiate jaotise „YouTube ja YouTube Music”. Märkige selle valiku kõrval olev ruut.

Eksporditavate failide loendi avamiseks klõpsake nuppu „Kõik YouTube'i andmed on lisatud”.

Märkige või tühjendage märkeruut, mida soovite salvestada. Sel juhul valime valiku „Tühista kõigi valik” ja kontrollime lihtsalt allosas olevat valikut „Videod”. Akna sulgemiseks klõpsake nuppu "OK".

Klõpsake nuppu „Järgmine samm”.

Valige kohaletoimetamise viis ja ekspordi sagedus. Google võib teile saata teie videote allalaadimislingi või on võimalus need automaatselt Google Drive'i, Dropboxi või muude pilvemäluteenuste sisse paigutada. Selles menüüs saate valida ka „Eksport üks kord“ või „Eksport 1 aasta jooksul iga 2 kuu tagant“.

Valige failitüüp ja allalaaditava faili suurus. Kui teil on mitu videot, on teil võimalus jagada need 1 GB suurusteks failideks. Failitüüpide hulka kuuluvad .zip ja .tgz.

Lõpetamiseks klõpsake nuppu "Loo eksport". Google valmistab videod ette ja pakub teile allalaadimislingi.

YouTube ei paku ametlikku viisi teiste inimeste YouTube'i videote allalaadimiseks - ainult siis, kui soovite need hiljem vaatamiseks YouTube'i rakenduses võrguühenduseta alla laadida. Selleks on vaja YouTube Premiumi tellimust.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found