Kuidas seada GIF oma iPhone'i reaalajas taustapildiks

Siin veebisaidil How-To Geek arvame, et iOS-i Live Wallpaper funktsioon on üsna korralik, kuigi see on alakasutatud. Kui te ei soovi oma suurepärase reaalajas taustapildi tegemiseks aega kulutada, on järgmiste parimate võimaluste hulgas kasutada GIF-i.

Nagu enamiku iPhone'i asjadega, on ka siin olemas rakendus. Sel juhul on see GIPHY, üks iOS-i parimatest GIF-rakendustest. Laadige see alla ja alustame.

Avage GIPHY ja otsige endale meelepärast GIF-i. Vaadates tuleb meeles pidada mõnda järgmist:

  • Teie iPhone'i taustpilt on vertikaalne. Kui soovite väga väikest või väga kärbitud GIF-i, peaksite otsima midagi, mis on ka vertikaalne.
  • Liikuvad taustapildid on enamasti paigal. Peaksite valima midagi sellist, kus liikumatu raam hea välja näeb.
  • GIF-failide pildikvaliteet on üldiselt madal. Kvaliteetse asja leidmiseks tasub veeta natuke aega. See näeb palju parem välja.

Pärast väikest otsimist leidsin selle vinge Flandria GIF-i.

Kui olete oma GIF-i leidnud, avage see ja koputage paremas alanurgas kolme väikest punkti. Järgmisena valige käsk „Teisenda reaalseks fotoks”.

Teil on kaks võimalust: Salvesta otsepildina (täisekraan) ja Salvesta otsefotona (Fit to Screen).

Täisekraan kärbib GIF-i, nii et see võtab kogu teie iPhone'i ekraani, samal ajal kui Fit to Screen lisab mustad ribad. Valige soovitud pilt ja Live Photo salvestatakse teie kaamerarulli. Soovitan proovida mõlemat ja vaadata, milline neist sobib teile paremini.

Nüüd on aeg oma taustapilt määrata. Valige Settings> Wallpaper> Choose New Wallpaper.

Valige „Live Photos” ja siis just salvestatud otsepilt. Asetage GIF soovitud viisil ja puudutage seejärel käsku „Määra”. Saate valida, kas soovite, et see oleks lukustuskuval, avakuval või mõlemal.

Ja kui see on tehtud, on teil taustaks uus rumal ja seksikas GIF.

Lemmik-GIF-i taustpildiks seadmine on suurepärane võimalus lisada isikupära muidu samasse telefoni, mida kasutavad miljonid teised inimesed. Võite isegi oma GIF-e teha ja seadistada.