Kuidas luua Gmaili jaoks meilide loend grupimeilisõnumite saatmiseks

Kui saadate regulaarselt samale inimrühmale e-kirju, saate raisatud aega vähendada, luues Gmailis kasutatava meililoendi. Ehkki see pole oma olemuselt ilmne, saate postiloendi luua järgmiselt.

E-posti loendi loomine Google'i kontaktide abil

Google'i tavapärasel viisil haldab kõiki Gmailis kuvatavaid ja juurdepääsetavaid kontakte eraldi Google'i rakendus: Kontaktid. Gmailis kasutatava kontaktiloendi loomiseks peate külastama Google'i kontaktide veebirakendust.

Käivitage veebibrauser ja minge edasi Google'i kontaktidesse. Siin olles hõljutage kursorit kontakti kohal, kelle soovite postiloendisse lisada, ja klõpsake selle valimiseks märkeruudul. Korrake seda iga kontakti puhul, mille soovite loendisse lisada.

Veenduge, et igal teie lisatud kontaktil oleks seotud e-posti aadress. Vastasel juhul ei kuvata neid sildil, kui lähete neile hiljem meilisõnumitele.

Kui olete kõik kontaktid valinud, klõpsake ikooni Silt ja seejärel nuppu „Loo silt”.

Pange sildile nimi, mida on lihtne meelde jätta, ja seejärel klõpsake kontaktiloendi loomiseks nuppu „Salvesta“.

Kontaktide lisamiseks juba olemasolevale sildile valige kontakt, klõpsake ikooni Silt, klõpsake sildil, kuhu soovite selle lisada, ja seejärel klõpsake nuppu "Rakenda".

Pärast sildi salvestamist saate luua teise loendi jaoks uue sildi või sulgeda vahelehe.

E-kirja saatmine Gmaili meililoendi abil

Nüüd, kui olete loendi koostanud ja sildistanud, minge oma Gmaili postkasti, et saata e-kiri kogu kontaktide rühmale.

Kui leht on laaditud, hõljutage kursorit pluss (+) ikooni kohal ja klõpsake uue meili alustamiseks nuppu "Koosta".

Hakake aknast “Uus sõnum” sisestama sildi antud nime ja klõpsake siis soovitusel, kui see ilmub tekstivälja alla.

Pärast sildi valimist täitke e-kiri ja klõpsake siis, kui olete lõpetanud, et see kõigile grupiloendis olevatele inimestele saata.

Kuigi saate seda kasutada väikeettevõtte või turunduskampaania korraldamiseks, lubab teie tasuta Google'i konto päevas ainult kuni 500 saadetud ja vastuvõetud e-kirja. Kui jõuate selle piirini 24 tunni jooksul, võite saada veateate, mis teavitab teid teie ületamisest.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found