Kuidas potentsiaalselt tundlikku sisu blokeerida Twitteris

Twitter blokeerib mõned säutsud potentsiaalselt tundliku sisuga hoiatusega. Selle hoiatuse saate keelata - isegi iPhone'is või iPadis, kus see valik pole tavaliselt saadaval. Tundliku sisuga hoiatused saate keelata ka omaenda säutsudes.

Mis on tundlik sisu?

Twitteri sõnul on see hoiatussilt mõeldud potentsiaalselt tundlikule sisule. . . nagu vägivald või alastus. "

Otsekohesusena öeldes on Twitter võrreldes Facebookiga kõikvõimalik sotsiaalne võrgustik. Kuigi Twitteri tundlik meediapoliitika keelab meediumid, "seksuaalset vägivalda kujutavad meediumid" ja ebaseadusliku sisu, on peaaegu kõik muu.

Vaikimisi piirab Twitter seda meediat hoiatusega, näiteks: „See meedium võib sisaldada tundlikku materjali”, „See profiil võib sisaldada potentsiaalselt tundlikku sisu” või „Järgmine meedia sisaldab potentsiaalselt tundlikku sisu”.

Kui teil pole Twitteri kontot, peate selle seade muutmiseks selle looma ja sisse logima.

Kuidas jätta tundliku sisu hoiatus vahele

Keelate tundliku sisu hoiatuse Twitteri privaatsusseadetes. Need valikud leiate ka Androidi rakenduse samast kohast, kuid need pole saadaval iPhone'i ja iPadi jaoks mõeldud Twitteri rakenduses. Kui muudate seadet veebis, näitavad Twitteri iPhone'i ja iPadi rakendused aga tundlikku sisu ilma hoiatusteta.

Hoiatuse keelamiseks minge Twitteri veebisaidile ja klõpsake menüüd> Seaded ja privaatsus> Privaatsus ja ohutus.

Jaotises Ohutus lubage säutsude hoiatuse keelamiseks valik „Displeikandjad, mis võivad sisaldada tundlikku sisu”.

Kuidas tundlik sisu kuvada otsingutes

Tundliku sisuga säutsud on otsingute eest tavaliselt peidetud, kuid võite need soovi korral lubada.

Selleks minge Twitteri veebisaidile ja klõpsake menüüd> Seaded ja privaatsus> Sisu-eelistused> Otsinguseaded. Tühjendage siin märkeruut „Peida tundlik sisu”.

Kuidas eemaldada hoiatus omaenda säutsudest

Kui soovite, et Twitter ei märkiks üleslaaditud meediumit tundlikuks, valige menüü> Seaded ja privaatsus> Privaatsus ja ohutus. Veenduge, et märkeruut „Märgi meedium, mida te tweetite, mis sisaldab tundlikku materjali”.

See valik on saadaval veebis ja Androidi rakenduses, kuid mitte iPhone'i ja iPadi Twitteri rakenduses.

Pange tähele, et Twitter jätab endale õiguse lubada see valik oma kontol jäädavalt, kui te seda valikut kuritarvitate ja laadite tundliku meedia üles ilma sellisena sildistamata. Kui te ei saa seda keelata, siis sellepärast.

Kui te ei soovi tundlikku sisu näha, ärge muretsege - see on Twitteri vaikeseade. Veenduge, et valik „Displeimeedia, mis võib sisaldada tundlikku sisu” on keelatud ja otsingute puhul on lubatud valik „Peida tundlik sisu”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found