Mis on hidd ja miks see minu Macis töötab?

Tuvastate enamiku Activity Monitori sirvimise ajal kuvatud protsesse, kuid mitte varjatud. Nimi on krüptiline ja teie jaoks pole ühtegi ikooni, mida saaksite ära tunda. Kas peaksite muretsema?

SEOTUD:Mis see protsess on ja miks see minu Macis töötab?

See artikkel on osa meie käimasolevast seeriast, mis selgitab erinevaid Activity Monitoris leiduvaid protsesse, nagu kernel_task, mdsworker, installd ja paljud teised. Kas te ei tea, mis need teenused on? Parem hakka lugema!

Hidd-protsess pole kahjulik ja on tegelikult osa macOS-ist endast. Krüptiline nimi tähistab inimese liidese seadme deemonit. See deemon tõlgendab kõiki teie hiire liigutusi ja klaviatuuri puudutusi, see tähendab, et see on hädavajalik, kui soovite oma Maci kasutada. Selle deemoni abil hallatakse ka muid sisendseadmeid, näiteks tahvelarvuteid joonistamiseks ja mängukontrollereid.

Harva tekitab hidd probleeme, kuid see on alati võimalik. Kui see juhtub, toimige järgmiselt.

Mida teha, kui hidd kasutab liigseid süsteemiressursse

See on haruldane, kuid mõnikord teatavad Maci kasutajad, et hidd kasutab liiga palju protsessorit või mälu. Enamasti lahendab probleemi lihtsalt arvuti taaskäivitamine. Hiddit on võimalik ka Activity Monitori abil otse tappa. Kui te seda teete, ei saa te hetkeks oma hiirt ega klaviatuuri kasutada, kuid MacOS taaskäivitab deemoni varsti pärast seda ja kõik peaks olema normaalne.

Kui ressursside kõrge kasutamine püsib, on tõenäoliselt süüdi kolmanda osapoole tarkvara. Kui olete hiljuti installinud draiverid kolmanda osapoole sisendseadmele või tarkvara, mis võimaldab teil teha näiteks võtmeköiteid kohandada, võib see hüpoteetiliselt olla probleem. Proovige see tarkvara desinstallida ja vaadake, kas see probleemi lahendab.

hidd hoiab teie Maci ärkvel

Kui proovite välja selgitada, mis takistab teie Macil unerežiimi, leiate selle põhjuseks hidd-loendi. Sellel on hea põhjus: hidd tegeleb hiire ja klaviatuuri sisestamisega ning käsu käivitamiseks kasutasite hiirt ja / või klaviatuuri. Te ei soovi, et arvuti selle kasutamise ajal magama jääks, nii et hidd takistab teie Maci uinumist seni, kuni kirjutate või liigutate hiirt.

Põhimõtteliselt muutis vaatlemise tulemus tulemusi, seda probleemi jagate paljude füüsikutega. Ükskõik, mis teie Maci ärkvel hoiab, pole see tõenäoliselt varjatud, seega minge järgmise asja juurde.

Foto autorid: gesche4mac, Dondre Green


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found