Kuidas muuta oma Twitteri konto privaatseks

Vaikimisi edastate piiksutades seda kogu maailmale. Võiksite oma 170 jälgijale halba nalja teha, lennukisse minna ja maandumise hetkeks teada saada, et teie piiks läks viirusesse ja nüüd olete tööst ilma jäänud - see juhtus sõna otseses mõttes Justine Saccoga. Mida iganes te Twitteris ütlete, on see avalikus registris. See tähendab, et kui te ei muuda oma Twitteri kontot privaatseks.

Twitteris on säutsud kas avalikud või kaitstud. Avalikke säutse saavad näha kõik. Kaitstud säutse saavad näha ainult selle inimese jälgijad; neid ei saa isegi uuesti tweetida. Kui muudate oma konto avalikult kaitsetuks, muutuvad kaitstud ka kõik teie varasemad säutsud.

Kuidas oma Twitteri kontot kaitsta

Logige sisse Twitterisse ja seejärel minge lehele Seaded. Sinna pääsete klõpsates paremas ülaosas väikesel ümmargusel profiilipildi ikoonil ja seejärel valikul Seaded ja privaatsus.

Järgmisena valige vasakpoolsest menüüst Privaatsus ja ohutus.

Seejärel märkige ruut Protect My Tweets.

Kerige alla ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

Lõpuks sisestage oma parool ja klõpsake uuesti nupul Salvesta muudatused.

Ja see on kõik, teie konto on nüüd privaatne.

Kuidas kinnitada uusi jälgijaid

Privaatse kontoga ei saa uued inimesed teid jälgida. Selle asemel peavad nad saatma teile järelepärimise. Kui see juhtub, saate märguande.

Kõigi ootel olevate jälgimistaotluste loendi kuvamiseks klõpsake nuppu Kuva kohe.

Seejärel saate need vastu võtta või tagasi lükata, kui soovite.

Teie säutsude kaitsmine muudab Twitteri kasutamise viisi. See pole enam avalik arutelufoorum. See on lihtsalt koht teile ja teie jälgijatele. See tähendab, et kui vastate kontole, mis teid ei jälgi - isegi kui see on avalik konto -, ei näe nad teie piiksumist. See on teie konto privaatseks muutmise vahetus.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found