Parimad videovestluse viisid Windowsi, Maci, iPhone'i või Androidi kaudu

Kui elate hoolivatest inimestest kaugel, on videovestlus parim viis tunda end rohkem isiklikult sealsamas olles. Kuid seal on nii palju videovestlusrakendusi, millest paljud töötavad ainult teatud platvormidel. Kuidas teada saada, millist neist kasutada?

Kui olete proovinud kellegagi esmast videovestlust seadistada, teate probleemi siin. Mu vanemad on mõlemad iPhone'i kasutajad, kuid ma olen Androidi tüüp. Kõik, mida nad teavad, on FaceTime, kuid mul pole sellele juurdepääsu. Püüdmine mõista, mida nad minuga vestlemiseks peavad tegema, võib olla ... vähem kui lõbus.

(Aga tõsiselt, kuidas oleks platvormidevahelisel FaceTimeil, Apple? Me kõik kasutaksime seda.)

Õnneks oleme siin abiks. Testisime paljusid Androidi, iPhone'i, Windowsi ja MacOS-i rakendusi, et leida parim konkreetse olukorra jaoks. Teeme seda asja.

Meie tõeline soovitus: kasutage lihtsalt Facebook Messengeri

Vaatan, katkestan siin jälitamise: Facebook Messenger on suurepärane viis videovestluseks peaaegu kõigi tuttavatega. Te pole võib-olla aru saanud, et Facebookil on videovestlus, kuid on - ja see on üllatavalt hea.

Ja sellest ajast peaaegu kõik on Facebookis, neil on ilmselt juba olemas vajalik rakendus, mis on saadaval peaaegu igal platvormil - Androidil ja iOS-il on Messengeri jaoks spetsiaalsed mobiilirakendused ja arvutikasutajad saavad lihtsalt kasutada Messengeri veebiversiooni.

Kui teil ja inimesel, kellega soovite vestelda, on mõlemal Facebook, pole see tegelikult mõtet. Jätke peavalu vahele ja kasutage seda lihtsalt.

Kui teil pole Facebooki (või proovite vestelda kellegagi, kellel seda pole), pole muret! Jätkake erinevate platvormipõhiste tööriistadega.

Windows - Windows: Skype

Kui olete Windowsi kasutaja, on Skype siin ilmne valik: see on komplektis Windowsiga, kuna Microsoft on selle omanik, ja videovestlusega on see muutunud piisavalt sünonoomseks, et põhimõtteliselt on kõigil Skype'i konto. Isegi kui te seda ei tee, saate soovi korral sisse logida Facebookiga ... kuid kui teil on Facebook, vaadake lihtsalt selle juhendi eelmist jaotist.

Vestlused kahe Apple'i toote vahel (Mac, iPhone ja iPad): FaceTime

Apple'i kasutajad! FaceTime on koht, kus see teile sobib, kuid ma olen aus: ma ei pidanud seda teile ütlema. Tõenäoliselt olete juba FaceTime rongis. Kui ei, siis pardale.Toot toot!

Tõsiselt, kuigi see on saadaval kõigil Macidel, iPhone'idel ja iPadidel, töötab see suurepäraselt ja kõik teavad sellest. Miks peaksite kasutama midagi muud?

Androidist Androidi: Google Duo

Android on natuke keerulisem jama kui iOS või Mac, sest seal ontonn erinevatest rakendustest. Skype on saadaval Androidis, Facebook Messenger on saadaval Androidis ja Google'i vanem videovestluste pakkumine Hangouts on Androidis endiselt üsna hea. Mis puutub Androidi-Androidi vestlustesse, siis on uus valik, mis on parem kui kõik ülejäänud: Google Duo.

Sellest on vähemalt teoreetiliselt saanud Androidi videovestluste de facto standard. See on ausalt öeldes parim videovestlusplatvorm, mida olen Androidis isiklikult kasutanud, nagu see lihtsalt tundubtöö. Nii palju kui ma ei taha seda tunnistada, võiks Android seda rohkem kasutada.

Teistel platvormidel: tõenäoliselt Skype või Hangouts

Okei, nii et nüüd tõelise peaga kraapija: videovestlusega inimesed, kellel pole Facebooki ja kes kasutavad teistsugust platvormi. Uhh.

Ilmsed valikud on siin Skype ja Hangouts. Need on mõlemad saadaval peaaegu kõigi suuremate platvormide jaoks - Skype töötab Windowsis, Androidis, Macis ja iOS-is; samas kui Hangouts on saadaval Androidis, iOS-is ja veebis. Kummagi kasutamiseks vajate ainult asjakohast kontot.

Samuti väärib mainimist, et kui proovite Androidi iOS-iga vestelda, on Google Duo saadaval ka mõlemal platvormil. See oleks minu soovitus selles olukorras, kuigi ka teised siin mainitud võimalused töötaksid.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found