Kuidas jätta lehenumber Word 2013 dokumendi esimeselt lehelt jaotisi kasutamata?

Tavaliselt ei ole dokumendi esimesel või kaanelehel lehenumbrit ega muud päise- ja jaluseteksti. Sektsioonide abil saate vältida lehenumbri asetamist esimesele lehele, kuid selleks on lihtsam viis.

Kui te ei kavatse jaotisi oma dokumendi mõnes muus osas kasutada, võiksite neid täielikult kasutada. Näitame teile, kuidas hõlpsalt kaanelehelt lehenumber eemaldada ja lehe nummerdamist alustada dokumendi teisel lehel, kasutades selleks lihtsalt jalust (või päist) ja muutes ühte sätet.

Klõpsake vahekaarti Lehekülje paigutus.

Klõpsake vahekaardi Lehekülje paigutus jaotises Lehe häälestus jaotise alumises paremas nurgas dialoogiboksi käivitusprogrammi ikooni Lehe häälestus.

Klõpsake dialoogiboksis Lehe häälestus vahekaarti Paigutus ja märkige jaotises Päised ja jalused märkeruut Erinev esimene leht, nii et kastis oleks märk. Klõpsake nuppu OK.

Märkate, et dokumendi esimesel lehel pole lehenumbrit.

Kuid võite soovida, et teine ​​leht oleks teie dokumendi üks leht, kuid leiate, et see on praegu teine ​​leht.

Teise lehe lehenumbri muutmiseks ühele klõpsake vahekaarti Lisa.

Klõpsake vahekaardi Lisa jaotises Päis ja jalus nuppu Lehenumber ja valige rippmenüüst Vorminda lehenumbrid.

Dialoogiboksi Leheküljenumbri vorming valige jaotises Lehekülgede nummerdamine nuppu Alusta. Sisestage redigeerimisväljale 0 ja klõpsake nuppu OK.

See võimaldab teie dokumendi teisel lehel olla üks esimene silt.

Lehe numbrite lisamiseks oma dokumendile saate kasutada vahekaardi Lisa vahelehe Päis ja jalus nupu Vormindage lehenumbrid rippmenüüd. Sisestage vormindatud lehenumbrid hõlpsasti lehe üla- või alaosasse või veeriservadesse. Lehenumbrite eemaldamiseks dokumendist kasutage sama menüüd.