Kuidas lisada muusikat Google'i esitlustesse

Muusika lisamine muidu tekstirohkele Google'i esitluste esitlusele võib seda vürtsitada. Kui soovite muusikat teenusesse Google Slides lisada, peate kasutama YouTube'i või Google Drive'i videot või linkima selle asemel kolmanda osapoole voogesitusteenusega.

Lisage YouTube'i video

Google'i esitluste esitlustele ei saa helifaile lisada, kuid videoid saate siiski lisada. Lihtsaim lahendus kasutajatele, kes soovivad oma Google'i esitluste esitlusele muusikat lisada, on lisada YouTube'i video.

See lisab YouTube'i video otse teie Google'i esitluste esitlusse, laadides YouTube'i videopleieri taasesitusvalikutega. Kui video hakkab mängima, jätkub see seni, kuni liigute järgmisele slaidile.

Alustamiseks avage oma Google'i esitluste esitlus ja klõpsake slaidil, kuhu soovite oma YouTube'i video lisada. Klõpsake ülemises menüüs valikut Lisa> Video.

YouTube'i videoid saate otsida valikukasti „Lisa video” vahekaardilt „Otsing”. Kui teil pole konkreetset YouTube'i URL-i, kasutage asjakohase video leidmiseks seda otsingutööriista.

Kui olete video leidnud, valige see ja klõpsake selle esitlusele lisamiseks allosas nuppu „Vali”.

Kui teil on juba YouTube'i video, mille soovite lisada, ja URL on valmis, klõpsake vahekaarti „URL-i järgi” ja kleepige seejärel veebiaadress antud kasti.

Selle all kuvatakse teie video eelvaade. Kui olete valmis, klõpsake nuppu „Vali”.

Teie video sisestatakse valitud slaidile, kus saate selle suurust muuta ja oma kohale nihutada.

Lisage Google Drive'i video

YouTube'i videote lisamise alternatiivina saavad Google'i esitluste kasutajad sisestada oma privaatsed Google Drive'i videod. Need videod saate sisestada samast ülaltoodud valikust „Lisa video”.

Nagu YouTube'i videote puhul, jätkatakse sisestatud Google Drive'i videote esitamist seni, kuni liigute teisele slaidile.

Google Drive'i video lisamiseks minge valitud slaidile, klõpsake käsul Sisesta> Video, klõpsake vahekaarti "Google Drive" ja leidke siis video pilvemälust.

Kõigepealt peate oma videofailid sünkroonima Google Drive'iga, kasutades arvutirakendust või laadides video üles Google Drive'i veebisaidilt.

SEOTUD:Lauaarvuti sünkroonimine Google Drive'iga (ja Google Photos)

Kui olete video leidnud oma Google Drive'i salvestusruumist, klõpsake seda ja seejärel nuppu "Vali".

Teie video sisestatakse slaidile. Seejärel saate selle oma esitlusele sobivalt teisaldada ja suurust muuta.

Selle meetodi abil saate lisada videoid ainult samalt Google'i kontolt, mida kasutate oma Google'i esitluste loomiseks. Kui soovite sisestada muud tüüpi videoid, peate selle asemel kasutama avalikku YouTube'i videot.

Lisage muusikat voogesituse teenusest

Kahjuks ei luba Google teil muusikafaile otse YouTube'i või Google Drive'i video abil sisestada. Lahendusena saate linkida hoopis veebi voogedastusteenustes, nagu Spotify või SoundCloud, hostitud lugude juurde.

Ühe nimetatud teenuse muusika laaditakse vahekaardile, kus seda jätkatakse seni, kuni te selle käsitsi sulgete või heli lõpeb.

Alustuseks sisestage sobilik taasesitusobjekt, mida saate esitluse ajal hõlpsalt klõpsata, näiteks pilt, kuju või suur tekstikast. Kuju sisestamiseks klõpsake näiteks nuppu Sisesta> Kuju ja valige seejärel lisamenüüdest valitud kuju.

Valitud kuju loomiseks lohistage hiirega. Kui see on loodud, võite hakata teksti sisestama, et selle kuju selgitada.

Paremklõpsake oma objektil ja klõpsake menüüs nuppu „Link”. Siinkohal peate oma valitud heli URL-i valmis olema.

Kleepige väljale „Link” valitud kolmanda osapoole teenuse heli URL. Kinnitamiseks klõpsake nuppu "Rakenda".

Google'i esitluste esitamise ajal laaditakse sellel objektil klõpsamine teie valitud helisisu.

Seda saab teha aga ainult eraldi vahekaardil, nii et kui soovite hoida kõike oma esitluses, kasutage selle asemel Google Drive'i või YouTube'i videot.