Parimad Chromebookid, mida saate osta, 2017. aasta väljaanne

Kuigi paljud tehnikahuvilised pidasid seda kunagi uudsuseks, on Chromebookid "lihtsalt brauseri" vormist välja murdnud ja muutunud seaduslikeks sülearvutiteks. Need on täisfunktsionaalsed ja kerged masinad, mis suudavad kõikekõige rohkem kasutajad vajavad neid tegema. Mis kõige parem - nad on konkurentidest turvalisemad ja sageli taskukohasemad.

Kuna nad on sellise populaarsuse saavutanud, on praegu valida terve hulk Chromebooke. Valikutest pole puudust, alates kasinatest soodsate kaupluste seadmetest kuni ülimalt kõrgekvaliteedilise segmendini. Kuigi see on hea asi, on ka raske endale sobivat leida. Nii et oleme valinud saagi praeguse koore erinevatest hinnapunktidest, et aidata teil seda otsingut kitsendada.

Kas Chromebook sobib mulle?

Enne kui vaatame parimaid tänapäeva turul olevaid raamatuid, peate hüppama suure takistuse: kas Chromebook on teie jaoks isegi teostatav valik?

Lühidalt: see sõltub.

Kõne tegemiseks peate lähemalt uurima, kuidas te arvutit tegelikult kasutate. Suurim küsimus on minu arvates: kas elate brauseris? Kui Chrome on teie enimkasutatav rakendus ja 95% arvutist tehtavast käib Chrome ümber, siis jah - Chromebook töötab teie jaoks erakordselt hästi. Chrome'i põhiseid rakendusi on enam kui tõenäoline, et katta ülejäänud viis protsenti teie arvutivajadustest, kuid jällegi peate seda natuke uurima.

Teine pool on riistvara. Mõelge oma välisseadmetele või muule, mida arvutisse ühendate. Enamik printereid ja skannerid töötavad Chromebookiga veatult karbist välja, kuid te ei saa teatud asju teha - näiteks sünkroonida oma iPhone'i andmeid kohaliku kõvakettaga. Ükski iTunes ei tähenda kohalikku juurdepääsu, mis võib olla mõne kasutaja jaoks tehingumurdja.

Samamoodi ja see võib minna mainimata (aga ma teen seda ikkagi), peate oma ootused vaos hoidma. Te ei hakka Chromebookis tõsiseid video- ega pilditöötlusi tegema. Riistvara pole selle jaoks lihtsalt liiga piiratud, kuid ka tarkvara pole praegu eriti palju. Ärge saage valesti aru - väiksemad pildi kohandamised on kindlasti võimalikud (ja isegi lihtsad) Chromebookis, kuid kui te seda teetepalju, siis võiksite otsida mujalt.

Põhimõtteliselt, kui kulutate sülearvutile midagi enamat kui 500 dollarit, võib teil olla parem otsida Windowsi madalamast tootevalikust - jällegi peate oma ootused vaos hoidma, kui tegemist on toores jõud, kuid need on vähemalt mitmekülgsemad.

Seda öeldes on Chromebookid kindlasti täitnud elektroonikaturul veel ühe niši, mida keegi meist ei teadnud, et tahame, kuni Google pole öelnud, et meil see olemas on. Need sülearvutid on pidevalt arenev taskukohaste, vastupidavate tootlikkusega masinate sari, mis saab kohvrist või seljakotist kiiresti välja libiseda, une pealt kohe käima tõmmata ja lasta meil sekunditega kirjutada või pühkida.

Ja minu kogemuse järgi, kui Chromebookon sobib teile, see meeldib teile täiesti.

Parimad eelarvega Chromebookid (alla 300 dollari)

Seal on palju taskukohaseid Chromebooke - mõned nii madalad kui 99 dollarit! See tähendab, et saate selle, mille eest maksate selles 150 dollari suuruses hinnapunktis, nii et kui te seda ei teetõesti eelarvest lähtuvalt soovitaksin sellest turusegmendist eemale hoida. Eelarveliste Chromebookide puhul on kulutuste tegemine veidi suurem. Siin on parim alla 300 dollari suurune areen.

ASUS Chromebook Flip C101: 299 dollarit

Eelarveliste Chromebookide puhul võib ASUS Flip C101 olla lihtsalt kuningas - seda õigustatult, kuna see on eelmise aasta Flip C100 järeltulija. ASUS on teinud suurepärast tööd, et hoida kulusid madalamal, kui see on mõistlik - näiteks kasutab C101 väga tasuvat Rockchipi protsessorit, mis saab töö ilusti tehtud. Koos 4 GB RAM-iga hoiab see igapäevaseid ülesandeid väga hästi. Samuti teab ASUS täpselt, kuhumitte nurkade lõikamiseks: ehituskvaliteet. Selle hinna eest on C101-l üllatavalt kindel alumiiniumist šassii ja väga tugev üldine ehitus.

Ja see on ka midagi enamat kui lihtsalt Chromebook - selle 10,1-tolline kabriolett ja Android-rakenduste käitamise võime muudavad selle ka tahvelarvutite suurepäraseks asendamiseks. Tõsi, see on tahvelarvutirežiimis veidi mahukas, kuid kui teil pole tahvelarvutit või soovite vahetada ja vananevat seadet, saate C101 lihtsalt haarates kaks lindu ühe kiviga tappa.

Ainus koht, kus C101 võib mõne kasutaja jaoks alla jääda, on kuva suurus. See 10,1-tolline puutepaneel (1280 × 800 kuvaresolutsioonil) võib muuta täiskohaga sülearvutina kasutamise keeruliseks - eriti vähem kui täiusliku nägemisega kasutajate jaoks.

ASUS Flip C101 on Amazonist saadaval 299 dollari eest. Kui soovite säästa natuke raha, võite valida ka eelmise aasta C100 hinnaga umbes 260 dollarit, millel on veidi aeglasem Rockchip protsessor, kuid muidu väga sarnased komponendid.

Acer Chromebook R11: 199–299 dollarit

Kui otsite veidi suurema ekraaniga kabrioletti, ärge otsige kaugemale kui Acer R11. See 11,6-tolline Chromebook võib töötada täisekraanil tahvelarvuti režiimis (koos täieliku juurdepääsuga Androidi rakenduste Google Play poele), kuid saate siiski hõlpsasti läbi päeva, mil klahve koputatakse ja arvutustabeleid ühendate, kui seda vajate.

Selle plastkest ei hüüa: "Ma olen eriti soodne seade!" nii, nagu seda teeb C100 / 101 alumiiniumkest, kuid pakib kapoti alla veidi võimsama riistvara - Intel Celeron N3150 protsessor aitab loiduse eemal hoida, võimaldades teil vähemate ajaga rohkem ära teha. Ma ei tea kedagi, kes ei oskaks seda hinnata.

R11 puutetundlik paneel 1366 × 768 peaks pakkuma veidi vähem silmade koormust kui C100 ekraan, arvestades, et see pole mitte ainult pisut madalam eraldusvõime (vertikaalteljel igatahes), vaid see on ka kõigepealt seotud suurema ekraaniga.

R11-l on vastavalt teie vajadustele kaks varianti: üks, millel on 2 GB ja teisel 4 GB. Soovitan alati viimast, eriti kuna see on ainult 20 dollarit rohkem kui 2 GB mudel. Väärt lisamünt.

Acer Chromebook R11 saate Amazonist.

Parimad keskklassi ja Premium Chromebookid (300 dollarit +)

Eelarvelised Chromebookid on suurepärased ja sobivad väga hästi enamiku inimeste ellu - kui teil pole sülearvuti vajadust eriti palju, on eelarve stseen just seal, kus see on. Kuid kui otsite rohkem energiat, suuremaid ekraane ja üldiselt kenamat masinat, mis suudaks sülearvuti tühjaks täita, hõlmab allolev loend arvega sobivaid Chromebooke.

Otsustasin ühendada keskklassi ja esmaklassilised Chromebookid samasse kategooriasse ühel peamisel põhjusel: sõltuvalt teie tehtud valikust võivad kõik need masinad minna mõlemale poole. Näiteks on HP Chromebook 13-l mitu erinevat versiooni, mille hind jääb vahemikku 499–819 dollarit. Algtaseme mudel on kindel keskklassi seade, kuid kui astute selle tasemele (ja kõrgemale) 599 dollari suurusele mudelile, olete endale hankinud premium Chrome OS-i masina.

Peale ilmsete - suuremate ekraanide, esmaklassilise koostekvaliteedi jms - kõige tähelepanuväärsemad erinevused, mida selles lisatasu reas leiate, on see, mis on kapoti all: protsessorid ja RAM. Kuigi enamikus odavamates Chromebookides leiduvad ARM-põhised kiibid saavad paljude inimeste jaoks töö ära teha, pakuvad allpool jaotises „Raamatud, mida näete” täpsemad protsessorid palju suurema mulje. Kuigi paljud neist kasutavad endiselt ARM-kiipe, ei kuulu need nutitelefoni arvutisse - need on sageli mõeldud algusest peale, pidades silmas Chromebooke. See tähendab, et need on loodud selleks, et jõudu juurde suruda, jäädes samas lahedaks - teate ju täpselt, mida sülearvutis soovite. Ja muidugi on Chromebookides kasutatavad Inteli mobiilikiibid samad, mida leiate paljudest praegustest Windowsi sülearvutitest, ja niigi muljetavaldavat jõudlust parandatakse veelgi, kui viskate ühe neist kergesse Chromebooki.

Lisaks mängib RAM-i probleem siiani nagu traditsioonilisemas arvutis. Ühesõnaga, mida rohkem on RAM-i, seda rohkem saate korraga käitada ka ülesandeid. Kui olete nagu mina, pole midagi, kui korraga on avatud rohkem kui 20 Chrome'i vahelehte - see võib olla palju vaid 4 GB RAM-i jaoks, mistõttu soovitaksin tungivalt vaadata rohkem midagi, millel on 8 GB. Kuid teisest küljest, kui olete kahe kuni kolme vahelehe tüüpi inimene, peaks 4 GB-st olema rohkem kui küll.

Acer Chromebook 15 (2017. aasta mudel): 399 dollarit

Kui otsite suuremat Chromebooki, mis pakubuskumatupauk teile, Acer Chromebook 15 on absoluutselt, kahtlemata see.

See äsja ümber kujundatud 2017. aasta Chromebook on üks kuumimaid raamatuid areenil ning selle tipptasemel välimus ja olemus muudavad selle üheks parimaks ostuks, mida saate selles ruumis praegu teha.

Sellel on üleni alumiiniumkonstruktsioon, suur 15,6-tolline täis-HD puutetundlik ekraan, 4 GB RAM-i ja 32 GB salvestusruumi. Selle toiteallikaks on Intel Pentium N4200 protsessor, mis hoiab asjad enamasti üllatavalt särtsakana.

See pakkib ka kaks USB-C-porti - mõlemat saab kasutada laadimiseks (!) - koos kahe USB 3.0 pordi ja meediumilugeriga. Võiks sama hästi kasutada ka suuremat jälge ja Acer tegi seda just Chromebook 15-ga.

Ehkki sellel pole kabriolettkonstruktsiooni nagu enamikul teistel selles loendis olevatest, on see siiski niiteebpakuvad Androidi rakendustele tuge, mis lisab veelgi suuremat väärtust Chromebookile, mis pakub juba selle raha eest palju.

Chromebook 15 saate kohe osta Best Buy'ist hinnaga 399 dollarit, kuigi võite selle müüki jõuda ka madala hinnaga 350 dollarit. Fantastiline tehing.

Acer Chromebook 14 for Work: 480 dollarit

Kui otsite töökat ja kõikehõlmavat Chrome OS-i sülearvutit, mis ei kahjusta pankrotti, võib teie huckleberry olla Acer Chromebook 14 for Work ... eeldades, et te ei otsi konverteeritavat sülearvutit, mida kasutada ka tablett. Samuti väärib märkimist, et Chromebook 14 for Work on ainus selles loendis olev Chromebook, mis ei käivita Androidi rakendusi (ja tõenäoliselt mitte kunagi). Need on kindlasti asjad, mida tuleb arvestada.

Kõik see ütles: kui vajate lihtsalt Chrome OS-i ja midagi muud, on Chromebook 14 for Work tööhobune. See sisaldab Intel Core i3 protsessorit ja 8 GB RAM-i - peaaegu enneolematuid spetsifikatsioone Chromebooki jaoks, kuid eriti ühte selles hinnas. 14-tolline ekraan töötab kogu 1080p eraldusvõimega, mis peaks olema piisavalt karge.

See on ka natuke jõulisem kui teised selles loendis olevad Chromebookid, kuna sellel on Gorilla Glass kaitse, samuti sisemine marsruutimine, mis suunab vedeliku komponentidest eemale ja läbi kahe alt läbi oleva ventilatsiooniava, kui sellele peaks midagi lekkima. See on korralik.

Lõpuks on sellel laadimiseks ja andmeedastuseks üks USB Type-C port, samuti kaks täissuuruses USB A 3.0 porti. Nagu ma ütlesin, kui otsite proovitud ja tõelist Chromebooki, mis töötab suurema osa konkurentsist ringi, peaks Chromebook 14 vähemalt teie loendi tegema.

Selle saate Amazonist kätte 480 dollari eest.

ASUS Flip C302: 499 dollarit +

CES 2017 uustulnuk Flip C302 on suurem, võimsam vend Flip C100 / 101. See uhke masin võtab kõik C100 / C101 - alumiiniumkonstruktsiooni ja kabriolettkonstruktsioonide - suurepärased asjad kokku ja toob selle suuremale, 12,5-tollisele vormile. Tuleb kaks versiooni, mis sportivad vastavalt Intel Core m3 ja m7 protsessoritega.

Erinevalt mõnest teisest siin olevast lisavõimalusest on ASUS otsustanud jääda FHD (1920 × 1280) ekraani eraldusvõimele, mis on ausalt öeldes ilmselt parim - mida vähem piksleid, seda parema jõudluse ja aku kestvuse saate. Kuigi ma olen kindel, et QHD-paneelid on toredad, tunnistan avalikult, et sellistel suhteliselt väikestel ekraanidel võivad need üle jõu käia. Mõistan, et sellel teemal on palju arvamusi, nii et ma lihtsalt peatun sellega.

Suhteliselt madalama ekraani eraldusvõime kompenseerimiseks on C302-l veel mõned unikaalsed funktsioonid, näiteks ümbritseva valguse andur. Sarnaselt teie telefoniga reguleerib C302 ekraan automaatselt heledust vastavalt ruumi valgustusele - see on minu arvates tõepoolest kena funktsioon. Sellel on ka taustvalgustusega klaviatuur, millest Samsungi seadmetel on üllatavalt (ja pettumust valmistavalt) puudus.

Flip C302 hinnakujundus algab kõigest 4 GB RAM-iga mudeli Core m3 hinnaga 499 dollarit, sõnagi selle kohta, kui palju m7 / 8 GB mudel töötab. Lisateavet C302 kohta leiate siit või minge siia, et osta Amazonilt m3 / 4GB mudel. Jällegi värskendame, kui lisateavet m7 / 8GB mudeli kohta saab.

Samsung Chromebook Plus / Pro: 449 dollarit / 549 dollarit

Veel üks CESi uustulnukate komplekt, see duo on paar keskmist masinat. Nii Pro- kui ka Plus-mudelil on peaaegu identsed riistvara näitajad, sealhulgas 12,3-tolline 2400 × 1600 puutepaneel, 4 GB RAM-i, 32 GB salvestusruumi ja pliiats, mis sarnaneb tugevalt Samsungi kuulsa S Peniga.

Miks pliiats? Noh, sest need kaks kabriolettmasinat on „ehitatud Google Play poe jaoks”. Sarnaselt teiste selles loendis olevate kabriolettidega on need sülearvutid ja tahvelarvutid ühes, millel on täielik juurdepääs Androidi Play poele, ja kõigest 2,38 naela on tegelikult arve täitmiseks piisavalt kerged.

Esmane erinevus Pro ja Plus mudelite vahel saab olema protsessor: Plus on varustatud Samsungi loodud kuuetuumalise ARM-protsessoriga, Pro aga Intel Core m3 kiibiga. Esimese hind on 449 dollarit ja teise arvestatav 549 dollarit.

Kuigi nii Pro kui ka Plus mudelid tunduvad soliidsed, on Samsungi jaoks paar asja, mille pärast peaks randmele lööma: 8GB RAM-i võimalus puudub, mõlemad seadmed piirduvad 32 GB salvestusruumiga ja taustvalgustusega klaviatuur puudub. Need on esmaklassilised Chromebookid, mis on loodud esmaklassilise kasutuskogemuse pakkumiseks, mida võib piiratud tehniliste näitajatega keeruline teha. Sellegipoolest peaksid protsessorid aitama pakkuda paremat kasutuskogemust kui väiksemad ja taskukohasemad Chromebookid, mida me eespool vaatasime, nii et see on olemas.

Mõlemat seadet saate osta Amazonist: Chromebook Plus, Chromebook Pro.

Parim Ultra-Premium Chromebook: Google Pixelbook: 999–1650 dollarit

Kui otsite Chromebooki tippklassi, on kahtlemata vastus Google Pixelbook. Madalaima klassi mudel kannab Intel Core i5 protsessorit, 8 GB RAM-i ja 128 GB salvestusruumi. Tippmudel muutub pisut hulluks Core i7, 16 GB RAM-i ja tohutu 512 GB salvestusruumiga - vaieldamatult rohkem, kui Chromebookis kunagi vaja oleks.

Kuid see on Google'i ülesanne, milline Chromebook peaks olema esmaklassiline. Sobivus ja viimistlus on ülevalt alla tipptasemel, Pixelbookil on üliõhuke 10,3 mm raam. See on kujundatud kabrioleti jaoks ja välja nii, et sellel on täielik juurdepääs Androidi rakenduste Play poele ja lubatakse kuni 10 tundi aku kasutusaega. Tõesti, see on metsaline.

Erinevalt Samsungi Chromebook Pro / Plusist on Pixelbookil saadaval ka pliiatsipliiats, mida nimetatakse Pixelbook Peniks. See 100 dollari suurune lisandmoodul on natuke suurem ja kohmakam kui Pro / Plus pliiats, kuid kuna see on pigem täissuuruses pliiatsi suurus ja sülearvutis pole seda kuskil hoida. Teisisõnu, see lihtsalt ujub ringi. Selle 99-dollarine hinnasilt seab kahtluse alla ka selle, kui palju te tegelikult maksatevajadus selline funktsioon juba kalli Chromebooki peal, kuid kui olete unistanud kirjutada oma arvuti ekraanile, on see valik teie jaoks saadaval.

Kui teil on Pixeli telefon, pakub Pixelbook ka ainulaadset funktsiooni, mis on ebaselge, kui see teistesse Chromebookidesse jõuab: kohene jagamine. Põhimõtteliselt seob Pixelbook koos Pixeli telefoniga Wi-Fi-ühenduse eemal olles telefoniga koheselt ja automaatselt (üle Bluetoothi), võimaldades tal kasutada olemasolevat andmesideühendust, et püsida alati ühenduses. See onvinge. Kuid nagu ma ütlesin, võib see tulla teiste telefonide ja Chromebookide juurde või mitte - seda näitab ainult aeg.

Kui olete selles ülikvaliteedilises Chromebookis kõikvõimalik, leiate lisateavet või tellige see otse Google'ist või Amazonist, alates 1000 dollarist. Pixelbook on alates 31. oktoobrist saadaval ka jaemüügikettides nagu Best Buy, kui eelistate kõigepealt käed külge panna.

Kui olete uue sülearvuti välja otsinud ja pidanud oma järgmiseks masinaks Chromebooki, pole selle hüppe tegemiseks kunagi olnud paremat aega. Kõik nende moodsate Chromebookide saadaval olevad esmaklassilised funktsioonid muudavad need suurepäraseks valikuks peaaegu kõigile, eriti neile, kes soovivad võimsat lihtsust ja alati ajakohast, turvalist süsteemi. Selle väärtuse nimel olen valinud oma peamiseks sülearvutiks ASUS Flip C302 (esialgu igatahes; Pixelbook on kohutavalt ahvatlev) - sellel on selle kirjaniku jaoks parim funktsioonide ja hinna tasakaal.