Kuidas teha Photoshopi koomikseid umbes ühe minutiga

Sellest on saanud Interneti-klišee - "karikatuurista ennast!" Mõne hetke pärast Photoshopis saate aga vahendaja välja lõigata ja muuta ühe enda tehtud fotost üllatavalt kena fotofiltri koomiks. Kuule, sa tead, et sul on minut aega.

Kuigi mõned fotod töötavad paremini kui teised, on peaaegu kõigist fotodest võimalik muuta joonispildi ja erksate, sujuvate värvidega koomiksipilti. Ja tõsiselt, üks minut võib juhtumit isegi üle hinnata! Jätkake lugemist ja vaadake, kui lihtne see võib olla.

Lihtsa foto muutmine fotofiltri koomiksiks

Alustame kõrge resolutsiooniga pildist inimesest, millel on head detailid ja üsna tasased nahatoonid. Täna kasutame seda imekauni daami pilti San Francisco Carnavale paraadil, mis vastab nendele vajadustele üsna hästi. Teie pildil peavad olema ka täpselt määratletud näojooned, kuid mitte liigne kontrastsus - ilma raskete varjudeta. Kui teil on sobiv pilt, avage see Photoshopis. (See on enamasti GIMP-sõbralik, nii et proovige seda, kui kasutate meie lemmik GNU pildiredaktorit.)

Kopeerige oma taustakiht, paremklõpsates kihtide paneelil. See on hea esimene samm tagamaks, et te oma originaalfaili kogemata üle ei kirjutaks.

Navigeerige jaotisse Filtrid> Blur> Smart Blur. Võite kasutada neid väärtusi või tulla ise välja, sõltuvalt sellest, kuidas soovite oma pilti kujundada.

See vähendab naha tekstuure ja muudab meie pildi siledaks, mis on hiljem oluline.

Kiire taseme reguleerimine (Ctrl + L) võib aidata kontrastsust ja muuta teie pilt multifilmina paremaks. Proovige neid seadeid või enda seadeid vastavalt oma äranägemisele.

Teie pildil peaksid olema isegi lamedamad nahatoonid, nahas väga vähe detaile, endiselt äratuntavad näojooned ja head detailid pildil. Kuid isegi kui teie pilt pole täiuslik, andke sellele pilt.

Kui tasemed on lõpetatud, tehke sellest kihist duplikaatkoopia, paremklõpsates ja valides „Duplicate”. Ärge kopeerige oma algset taustakihti, vaid dubleerige kiht, mille abil just käitasite filtreid. Meie näites nimetatakse seda taustakoopiaks. Valige uus eksemplar, nagu näidatud.

Navigeerige jaotisse Filtrid> Visand> Fotokoopia. (GIMP-i kasutajatel on ka koopiate filter, mis asub jaotises Filtrid> Kunstiline> Fotokoopia.) Reguleerige detailide ja tumeduse liugureid umbes nii, nagu siin näidatud, või vastavalt sellele, millised väärtused teie pildi hea välja näevad. Võib juhtuda, et peate detailide või „pimeduse“ sätte kokku lööma sõltuvalt sellest, mida teie pilt peab hästi töötama.

Photoshopi fotokoopiafiltri üks pettumust valmistavaid ja veidraid veidrusi on see, et see kasutab tööriistakasti esiplaani / taustapaletis aktiivseid värve. Võite saada kummalisi tulemusi, kui teie tööriistakastis pole neid värve, mille saate kiiresti, kui vajutate klaviatuuril D-klahvi.

Kui te ei jää fotokoopiafiltriga hätta, saate selle pildiga sarnase pildi. Võimalik, et peate naha või näopiirkonna puhastamiseks kasutama kustutuskummi või harja. Meie näites pole me pidanud sellest palju tegema.

Valige ülemine kiht ja määrake see segamisrežiimile “Korruta”, nagu ülaltoodud sinisega esile tõstetud.

Meie pilt hakkab kuju võtma, kuid saame oma aluse jaoks veenvama lameda koomiksiga värvikihi.

Kui jälgite, valige alumine koopiakiht, mis on tõenäoliselt keskel.

Väljalõikefiltri kasutamiseks minge jaotisse Filter> Kunstiline> Väljalõige. Reguleerige liugureid, nagu näidatud, et saada oma pildil üsna head detailid, ilma et see muutuks lihtsaks ega kaotaks värvi.

Meie lõplik pilt on kena värvikas pilt, millel on Photoshopi filtri sirgjoonel hea näide. See ei pruugi teile professionaalse kunstnikuna tööd pakkuda, kuid see on lõbus trikk, kui oma fotokomplekt kätte tõmmata. Nautige seda!

Kas teil on graafika, fotode, failitüüpide või Photoshopi kohta küsimusi või kommentaare? Saatke oma küsimused aadressile [email protected] ja neid võidakse kajastada tulevases How-To Geek Graphics'i artiklis.

Chris Willise päris sinine sulgedega latina tantsija, saadaval Creative Commonsi alt.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found