Kuidas muuta Windowsi töölauaikoonid eriti suurteks või eriti väikesteks

Windows võimaldab teil valida suured, keskmised või väikesed töölauaikoonid. Kuid kas teadsite, et saadaval on palju muid suuruse valikuid? Töölaua ikoonide suurust saab täpsustada kiire otsetee abil, mis hõlmab hiireratast.

Töölaua ikooni standardsuurused on saadaval töölaua kontekstimenüüs - paremklõpsake töölaual, osutage kuvamiseks ja valige „Suured ikoonid”, „Keskmised ikoonid” või „Väikesed ikoonid”.

Lisasuuruse valikute saamiseks viige hiirekursor töölaua kohale, hoidke all klahvi Ctrl ja kerige hiireratta üles või alla. Kui olete oma eelistatud suuruse leidnud, lõpetage kerimine ja vabastage klahv Ctrl.

Selle otsetee abil saate valida laiema töölauaikooni suuruse valiku kui tavaline töölaua kontekstimenüü - me loendasime vahemikku 28 suurust, eriti väikestest kuni üllatavalt suurteni. Hiireratta otsetee annab teile täiendava kontrolli oma ikoonide suuruse muutmise üle, kahandades või suurendades neid palju rohkem kui muidu.

See trikk töötab ka File Exploreris või Windows Exploreris. Failide ja kaustade ikoonide suurust saate kiiresti muuta, hoides all Ctrl ja pöörates hiire kerimisratast.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found