Kuidas faksida dokument nutitelefonist

Võite alla kirjutada PDF-dokumendi telefonist, tahvelarvutist või mõnest muust arvutist ja saata selle kellelegi e-postiga. Kuid mõned organisatsioonid ei aktsepteeri endiselt dokumente e-posti teel - peate võib-olla hoopis dokumente faksima.

Ei, te ei saa oma nutitelefoni telefoniühendust kasutada faksi või sissehelistamismodemina. Peate lootma rakendusele või kolmanda osapoole teenusele, mis faksib teie eest samamoodi nagu sa saadaksite aeg-ajalt faksi oma arvutist.

Jah, see läheb teile maksma

SEOTUD:Kuidas fakse saata ja vastu võtta Internetis ilma faksimasina või telefoniliinita

Te ei leia rakendust, mis võimaldaks teil piiramatul arvul fakse tasuta saata. Iga rakenduse, mille leiate siit, maksate regulaarselt kasutamise eest raha. Mõni rakendus võib lasta teil käputäie lehti tasuta saata, kuid see selleks. Need teenused peavad teie jaoks säilitama telefoninumbreid ja liidest telefonivõrguga. Teie nutitelefon ei saa toimida sissehelistamismodemina, seega sõltute rasket tõstmist teenuse serveritest.

Kuigi see maksab teile, võib see säästa raha ja olla alternatiivist mugavam. Alternatiiv on maksta faksiaparaatide kasutamise eest poes või osta oma faksiaparaat ja ühendada see telefoni lauatelefoniga. Mõlemad on tõenäoliselt oluliselt kallimad, kui peate lihtsalt saatma paar faksi.

See meetod võimaldab teil teha kõike täiesti elektrooniliselt. Saate oma telefonis PDF-dokumentidele alla kirjutada ja neid täita ning faksida. Või kasutage oma telefoni kaameraga paberdokumentide skannimist ja faksimist.

iPhone või Androidi rakendused

Otsige App Store'ist sõna "faks" ja leiate üsna palju võimalusi, kuid ükski rakendus pole seda tegelikult tasuta ja vähesed, kes pakuvad paar tasuta faksilehte, piirduvad tavaliselt vaid käputäie lehtedega, enne kui nad teie käest laadima hakkavad.

Kuid seal on suurem probleem - valdav osa ajast, kui peate midagi faksima, faksite dokumenti, mis sisaldab väga isiklikku teavet - see on tervishoid ja valitsus, kes kipuvad lõppude lõpuks faksimist nõudma ja need on ka teie isikuandmetega tegelemine.

Te ei tohiks usaldada kedagi teie faksis teie isikuandmete töötlemises. Nii et meil on teile mõned soovitused.

Energiatarbijad: RingCentral Fax

Kui kavatsete pidevalt saata tundlikke fakse või töötate ettevõttes ja proovite valida teenust, on RingCentral Fax, mis osaliselt kuulub Ciscole ja AT&T-le, teie vajadustele vast parim valik, eriti kuna neil on palju häid turvaelemente ja tugi mitmele kasutajale, kellel on eraldi faksiliinid.

Neil on ka tõeliselt nutikas mobiilirakendus, mis on ilmselt üks toredamaid viise faksimisega tegelemiseks, või võite fakse saata hoopis e-posti teel. Sellel on kõik muud funktsioonid, mida võite ette kujutada, sealhulgas integreerimine Outlooki, Google Drive'i, Dropboxi, Boxiga ja saate isegi tasuta numbri. Sellel on ka palju turvaelemente, mis oleksid kasulikud ettevõtetele või inimestele, kes edastavad turvalist teavet.

Muidugi, kui soovite lihtsalt mõne faksi saata, võite registreeruda mõne nende odava plaani saamiseks ... ja siis kuu või kahe pärast lihtsalt tühistada.

Juhuslik kasutaja:

Kui soovite iga natukese aja tagant lihtsalt mõne faksi saata, võite valida ka eFaxi, mis on tuntud kui ettevõte, mis leiutas faksimise põhimõtteliselt digitaalselt. Neil on kena mobiilirakendus, mis võimaldab teil fakse nii saata kui ka vastu võtta.

Kui peate lihtsalt aeg-ajalt faksi saatma, soovitame ka MyFaxi, mis võimaldab teil tasuda ilma kuni 10 tasuta lehte. See ei kõla kuigi palju, kuid see on rohkem lehti kuus, kui enamik inimesi peab aastas faksima. Kui teil on vaja iga kuu rohkem lehti saata, saate üle minna tavalisele plaanile.

Mõlemad pakkujad on mainekad ja kuuluvad samale suurettevõttele, kes on seda aastaid teinud. See pole mingi lennureis-öine operatsioon. Neil ei pruugi olla kõiki turvaelemente, mida RingCentralil on, kuid te ei pea muretsema selle pärast, kellel on teie isiklik teave.

Faksimine e-posti teel

Kui kasutate Windows Phone, Blackberry, Fire Tabletit või mõnda muud opsüsteemi, saate alati registreeruda RingCentrali, eFaxi või MyFaxi kasutajaks ja seejärel faksi saatmiseks kasutada nende veebisaiti - või kasutada nende faksi e-posti teel tunnusjoon.

SEOTUD:Allkirjastage PDF-dokumendid ilma neid printimata ja skannimata mis tahes seadmest

Peaaegu kõik pakkujad võimaldavad teil fakse saata, saates dokumendi numbrile, millele proovite faksida, kombineerituna kohandatud lõpuga. Näiteks kui soovite midagi faksida numbril 800-555-1212, saadaksite dokumendi sellisele e-posti aadressile nagu [email protected] (mitte päris aadress).

Võimalus fakse saata e-posti teel tähendab, et mis tahes mobiilseade saab fakse hõlpsasti saata, ilma et peaksite lisarakendust installima.

Lõppkokkuvõttes pole kõigile üht ja parimat faksirakendust. Kui peate pidevalt saatma üsna mitu lehte, võiks parim olla liitumispõhine teenus nagu RingCentral või eFax. Kui soovite saata lihtsalt kiire faksi, on MyFax tõenäoliselt teie parim valik.

Kui kasutate mõnda muud nutitelefoni platvormi (nt Windows Phone), on teie parim valik leida faksiteenus, mis võimaldab teil faksida e-posti teel, mis on igal juhul kõige lihtsam ja parem viis fakside saatmiseks.

Pildikrediit: Karl Baron Flickris