Mis vahe on Office 365 ja Office 2016 vahel?

Microsoft Office'i ostmiseks on kaks võimalust. Võite osta traditsioonilise Microsoft Office 2016 toote või hankida selle Office 365 tarkvaratellimuse osana. Siin on erinevus.

Office 2016 vs Office 365

Siin on peamine erinevus: Office 2016 on traditsiooniline Microsoft Office'i toode, mida müüakse ühekordse ettemaksu eest. Maksate üks kord, kui ostate Office 2016 versiooni, mille saate installida ühte arvutisse või Maci ja kasutada nii kaua kui soovite. Aegumiskuupäeva pole.

Office 365 on seevastu uus viis, kuidas Microsoft soovib, et te Office'i ostaksite. Selle asemel, et maksta kopsakat alghinda, maksate kuu- või aastatasu ja saate juurdepääsu Office'i uusimale versioonile seni, kuni maksate tasu. Samuti saate OneDrive'i täiendava pilvemälu ja juurdepääsu tahvelarvutite Office'i rakendustele. Võite valida tellimuse, mis võimaldab teil Office'i installida kuni viide erinevasse arvutisse, jagada seda oma perega või hankida Office lihtsalt endale.

Office 2016: traditsiooniline tarkvaratoode

Office 2016 on traditsiooniline tarkvaratoode. Microsoft müüb kodukasutajatele rakendust „Office Home & Student 2016” ning on veel paar kallimat versiooni, mis sisaldavad ärirakendajate poolt sagedamini kasutatavaid lisarakendusi.

Pärast ettemaksu tasumist saate Office 2016 litsentsi. Office 2016-ga ei saa te isegi füüsilist ketast. Selle asemel ostate kas füüsilise "võtmekaardi", millel on allalaadimiskood, või ostate digitaalse allalaaditava faili, mis saadetakse teile meilisõnumiga.

See Office'i pakett sisaldab ainult Wordi, Exceli, PowerPointi ja OneNote'i. See pakett ei sisalda Outlooki, Publisherit ja Accessi.

Office 2016 saate alla laadida ja kasutada nii kaua kui soovite. Teile kuulub see. Te ei pea kunagi midagi muud maksma. Kui aga Microsoft vabastab Office'i uue versiooni, peate maksma Office'i uue versiooni ostmise eest või jääma Office 2016-ga kinni, kuni maksate uuesti.

Office 2016 ostmisel peate valima Windowsi personaalarvutite jaoks toote “Office Home & Student 2016” ja Macile mõeldud toote “Office Home & Student 2016 for Mac” vahel (mõlemad maksavad 150 dollarit). Kui lülitate Mac-i Windowsi-arvutile või vastupidi, peate Office'i uuesti ostma.

Office 2016 saate korraga installida ainult ühte arvutisse või Maci. Võite selle deaktiveerida ja teisele arvutisse teisaldada, kuid kui soovite, et see installitaks korraga kahte arvutisse, peate ostma uue litsentsivõtme.

Office 365 Personal: Office'i tellimus ühele inimesele

Office 365 on Microsofti uus meetod Office'i müümiseks ja levitamiseks. Office 365 Personal on tellimiskava, mis on mõeldud ühele inimesele, kes vajab Office'i ühes arvutis. Office 365 annab teile juurdepääsu Office'i uusima versiooni allalaadimiseks ja kasutamiseks. Praegu on see Office 2016, kuid niipea, kui uus versioon välja tuleb, saate oma tellimuse osana täiendamist ilma lisatasu maksmata.

Võite tellida oma Microsofti konto kaudu krediitkaardiga või osta iga-aastased Office 365 koodid ja lisada need oma kontole, et tellimisaega lunastada. Microsoft võtab Office 365 Personal'i eest 70 dollarit aastas või 7 dollarit kuus. Microsoft pakub ka ühe kuu tasuta Office 365 Personal'i prooviversiooni, nii et võite seda enne maksmist proovida.

Office 365 pakett sisaldab Wordi, Exceli, PowerPointi ja OneNote'i. Kuid see hõlmab ka Outlooki, Publisherit ja Accessi. Lisaks saate OneDrive'is 1 TB veebipõhist salvestusruumi ja iga kuu 60 minutit Skype'i minutit. Neid minuteid saate kasutada Skype'i kaudu telefonidele helistamiseks.

Office'i saate Office 365 kaudu alla laadida ja kasutada ainult siis, kui teie tellimus on kehtiv. Kui lõpetate tellimuse eest maksmise, kaotate juurdepääsu oma Office'i rakendustele.

Kui tellite Office 365, saate Office'i installida kas arvutisse või Maci. Kui vahetate Mac-i Windowsi PC-le või vastupidi, ei pea te midagi juurde maksma. Inaktiveerige litsents lihtsalt oma Windowsi arvutist ja installige see oma Mac-i.

Office 365 Personal võimaldab teil installida Office korraga ühte arvutisse või Maci, pluss ühe tahvelarvuti - kas iPadi, Androidi või Windowsi tahvelarvuti.

Office 365 Home: Office'i tellimus kuni viiele inimesele

Office 365 Home on tellimuskava, mis on mõeldud peredele - või inimestele, kes vajavad Office'i korraga rohkem kui ühes arvutis.

Office 365 Home sisaldab kõike, mida Office 365 Personal sisaldab, kuid kuni viie arvuti jaoks ühe arvuti asemel. Microsoft võtab Office 365 Home'i eest 100 dollarit aastas või 10 dollarit kuus. Seega on see parem pakkumine kui Office 365 Personal, kui teil on isegi kaks inimest, kes vajavad Microsoft Office'i.

Office'i rakendusi saate installida kuni viide arvutisse või Maci, pluss viide tahvelarvutisse (iPad, Android või Windows). Kuni viis Microsofti kontot saavad igaüks 1 TB pilvemälu ja kuni viis Skype'i kontot saavad 60 minutit igakuiseid Skype'i minuteid.

Kumba peaksite ostma?

Pikas perspektiivis soovib Microsoft järk-järgult loobuda Office'i ühekordsetest ostuversioonidest ja minna täielikult üle tellimustele, täpselt nagu see, kuidas Adobe on Photoshopi kastiga koopia kirvestanud ja pakub seda ainult Creative Cloudi tellimuse kaudu. Microsoft on numbreid korrigeerinud, et muuta Office 365 tellimus enamiku inimeste jaoks paremaks pakkumiseks.

Näiteks selleks, et saada Office kaheks aastaks ühele arvutile või Macile, peate maksma Office 2016 eest 150 dollarit või Office 365 Home eest 140 dollarit. Nende kahe aasta möödudes säästaksite raha, kui jääksite Office 2016 juurde - kuid kui Microsoft vabastab Office 2018 ja maksate täiendamise eest, on teil halvem. Vahepeal saate ka Outlooki, Publisheri, Accessi, 1 TB OneDrive'i salvestusruumi, 60 Skype'i minutit kuus, Office'i rakendused tahvelarvutitele ja võimaluse vahetada Windowsi ja Maci vahel, kui valite Office 365.

Seega, kui olete selline inimene, kellele meeldib uuendada iga kord, kui uus Office'i versioon ilmub, hankige Office 365. Kui teate, et olete Office 2016-ga rahul rohkem kui kaks aastat ja need piirangud ei luba Ärge häirige teid, võib-olla on parem lahendus jääda Office 2016-ga.

Kui vajate mitut Office'i eksemplari, näib Office 365 Home palju parem pakkumine. Viie Office'i eksemplari saamiseks võite kas kulutada 750 dollarit Office 2016 jaoks ette või maksta 100 dollarit aastas Office 365 Home'i eest. Office 2016 on parem pakkumine ainult siis, kui jätkate Office 2016 kasutamist rohkem kui seitse ja pool aastat, mis tundub ebatõenäoline.

Ehkki saate Office'i tahvelarvutiversioone kasutada dokumentide vaatamiseks ja mõnede elementaarsete redigeerimiste tegemiseks ilma midagi maksmata, on Office 365 tellimus ainus viis, kuidas saada iPadi, Androidi tahvelarvuti ja Windowsi tahvelarvuti Office'i rakenduste täiendavaid "lisafunktsioone" . Kui soovite täielikku juurdepääsu Office'ile nii tahvelarvutites kui ka arvutis või Macis, vajate Office 365.

Office Online: Office'i tasuta veebipõhine versioon

SEOTUD:Tasuta Microsoft Office: kas Office'i tasub kasutada?

Kuigi siin keskendume Windowsi personaalarvutite ja Macide Office'i töölauaversioonidele, pakub Microsoft ka Office Online'i. See on täiesti tasuta veebipõhine Office'i versioon. Kui olete veebibrauseri kaudu Microsoft Office'i kasutamisega rahul, saate Wordi, Exceli ja PowerPointi veebipõhiseid versioone tasuta kasutada.

Need on lihtsustatud Office'i rakendused ja neil pole kõiki funktsioone, mida saaksite töölauarakendustes - te ei saa neid isegi võrguühenduseta kasutada -, kuid need on üllatavalt head. Samuti on neil suurepärane ühilduvus Office'i dokumendivormingutega. Need võivad olla heaks võimaluseks, kui te ei vaja Office'i sageli või vajate lihtsalt mõnda põhifunktsiooni.

Microsoft pakub tasuta ka OneNote'i märkmete tegemise tööriista töölauaversioone. OneNote'i saamiseks ei pea Office'i eest maksma.

Kuidas säästa raha Office 2016 või Office 365-s

Kuigi tsiteerime siin Microsofti ametlikke hindu - näiteks Microsofti poes makstavaid hindu -, leiate nii Office 2016 kui ka Office 365-st tavaliselt paremaid pakkumisi.

Näiteks kui otsite Amazonist Microsoft Office'i, leiate Microsoft Office 2016 Home and Student'i 115 dollariga (alla 150 dollariga), ühe aasta Office 365 Personaliga 50 dollari eest (alla 70 dollari) ja ühe aasta Office 365 Home'ist 90 dollari eest (alla 100 dollariga). Müüja saadab teile füüsilise võtmekaardi, mis sisaldab koodi, mille saate sisestada Office'i allalaadimiseks või Office 365 tellimuse aktiveerimiseks. Need hinnad võivad aja jooksul tõenäoliselt kõikuda, kuid tavaliselt näeme Amazonis odavamaid hindu kui Microsofti poes.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found