Kuidas lubada YouTube'is tumedat režiimi

YouTube'i pime režiim pakub silmadele hõlpsamat vaatamiskogemust. See on eriti tore pimedas videote vaatamisel. YouTube'i tume teema on saadaval YouTube'i veebisaidil ja YouTube'i iPhone'i, iPadi ja Androidi mobiilirakendustes.

Tumeda režiimi lubamine veebis

Klõpsake YouTube'i töölauaveebisaidil lehe paremas ülanurgas oma profiiliikoonil. Klõpsake menüüs valikut „Tume teema”.

Kui te pole sisse logitud, klõpsake selle asemel menüünuppu (see näeb välja nagu kolm vertikaalset punkti). Sama valiku „Tume teema” leiate siit.

YouTube'i tumeda teema lubamiseks aktiveerige liugur „Tume teema”. See seade kehtib ainult teie praeguse veebibrauseri kohta, seega peate tumeda teema lubama igas kasutatavas arvutis - seda ei sünkroonita teie Google'i kontoga.

Selle muudatuse tagasivõtmiseks klõpsake uuesti profiili või menüünuppu, valige „Tume teema” ja lülitage liugur välja.

Töölaua täieliku pimeduse režiimi saamiseks lubage pimedas režiim oma Google Chrome'is, Mozilla Firefoxis või Microsoft Edge'i brauseris. Tume teema saate lubada ka Gmailis. Samuti saate aktiveerida Windows 10 sisseehitatud tumerežiimi.

SEOTUD:Kuidas lubada tumedat režiimi Google Chrome'i jaoks

iPhone ja iPad

Ka iPhone'i ja iPadi YouTube'i rakendusel on oma tumereziimi valik. Selle lubamiseks käivitage rakendus ja puudutage ekraani paremas ülanurgas oma profiiliikooni.

Puudutage kuvatavas menüüs valikut „Seaded”.

Aktiveerige seadete ekraanil liugur “Tume teema”.

YouTube'i tavalise heleda teema uuesti kasutamiseks naaske siia ja desaktiveerige liugur „Tume teema”.

Android

Google juurutab YouTube'i Androidi rakenduse jaoks aeglaselt tumedat režiimi, kuigi see pole veel kõigis seadmetes saadaval.

Kui teil on tumeda režiimi valik, leiate selle, puudutades YouTube'i rakenduse paremas ülanurgas oma profiiliikooni ja seejärel valikut „Seaded”.

Puudutage seadete ekraanil nuppu „Üldine“.

Kui näete ekraanil Üldine tumeda režiimi valikut, lubage see. Kui te seda ei tee, peate ootama, kuni Google lubab selle funktsiooni teie seadmes YouTube'i värskendusega lubada.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found