Kuidas lubada tumedat režiimi Microsoft Office'is

Microsoft Office sisaldab musti ja tumehalle teemasid. Windows 10 kogu süsteemi hõlmav pime režiim ei mõjuta Office'i rakendusi, kuid saate valida Office'i rakenduste, näiteks Microsoft Word, Excel, Outlook ja PowerPoint, tumeda teema.

Microsofti sõnul on Office'i pime režiim saadaval ainult siis, kui teil on Microsofti 365 (varem tuntud kui Office 365) tellimus. (Siiski saate Office 2016 ja Office 2013 oma teema muuta tumehalliks.) See töötab mis tahes Windowsi versioonis, sealhulgas Windows 7, 8 või 10. Tumedad teemad pole praegu Macis Office'i jaoks saadaval.

Teema muutmiseks klõpsake Office'i rakenduse nagu Word, Excel, Outlook või PowerPoint vasakus ülanurgas menüüd "Fail".

SEOTUD:Tumeda teema kasutamine Windows 10-s

Klõpsake külgribal valikul „Konto”. Paremal avage rippmenüü „Kontori teema” ja valige seejärel soovitud teema.

Office 2016 vaiketeema on „Värviline”, kuid võite valida ka „Valge”, kui soovite pigem karmimaid valgeid.

Tumeda režiimi lubamiseks valige võimalikult tumeda Office'i stiili jaoks must.

Võite valida ka „Tumehall”. Selles teemas kasutatakse heledamaid tumehalle, mida võiksite eelistada, kui leiate, et must teema on liiga tume.

Siit saate valida ka teistsuguse Office'i tausta. Näiteks kui te ei soovi Office'i lindiriba taga kujundust näha, klõpsake kasti „Office'i taust” ja valige „Taust puudub”.

Need teema ja tausta seaded mõjutavad kõiki teie süsteemis olevaid Microsoft Office'i rakendusi. Need mõjutavad isegi Office'i rakendusi teistes Windowsi arvutites, eeldades, et logite nendesse sisse sama Microsofti kontoga.

Seal on teine ​​koht, kus saate ka oma teema valida. Selle leidmiseks klõpsake nuppu Fail> Valikud. Veenduge, et valitud oleks kategooria „Üldine”, ja otsige jaotist „Microsoft Office'i eksemplari isikupärastamine”. Klõpsake kasti „Kontori teema” ja valige soovitud teema. Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu „OK”.

Kahjuks on teie loodud dokumentidel vaikimisi endiselt valge taust ja must tekst. Saate oma dokumendid muuta nii, et neil oleks must taust ja valge tekst, kuid need värvid oleksid osa igast teie salvestatud dokumendist.

Niisiis, kui saatsite sellise Wordi dokumendi kellelegi teisele, näeks ta selle avamisel musta teksti, millel oli valge tekst. Selleks oleks vaja ka palju tinti või toonerit, kui keegi sellise dokumendi ka printiks.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found