Kuidas vältida mängude ajal kursori teisele kuvarile triivimist

Enamik mänge piirdub kursoriga mänguaknas, kui te ei kustuta Alt + Tab. Aeg-ajalt, kui teil on mitu monitori, saate mängu, mis võimaldab teie kursoril mängimise ajal teisele ekraanile triivida. Seda saate vältida tasuta tööriistaga, mille nimi on Kursori lukustus.

Kursorilukk on käepärane väike utiliit arendajalt, kes nimetab end Snake'iks, mis võimaldab teil "lukustada" kursori kindlale programmile - kõige sagedamini mängule. See näeb välja keeruline, kuid enamasti on seda äärmiselt lihtne kasutada.

Esmalt laadige alla kursori lukustus ja seadistage see nagu tavalises Windowsi programmis. Seejärel käivitage rakendus „Kursori lukustuse seadistamine”.

Kursoriluku aknas toimub palju, kuid paljude mängude jaoks peaks see olema väga lihtne. Märkige lihtsalt ruut Ava programm ja sirvige mängu EXE-failini. Näiteks minu puhul suunasin selle Metro: Last Lighti EXE-faili, mis asub minu Steami kaustas aadressil:

C: \ Games \ Steam \ steamapps \ common \ Metro Last Light \ MetroLL.exe

Seejärel klõpsake lihtsalt akna allosas nuppu „Loo otsetee”.

See loob otsetee, kuhu soovite, käivitab selle mängu, kui kursorilukk on lubatud. Minu jaoks oli see kõik, mida vajasin, et kursor Metro: Last Lighti mängides valitseda.

Muudel juhtudel peate võib-olla lisama mõne argumendi. DOOM-i jaoks leidsin, et pean suunama “Avatud programmi” enda juurde Steam.exe , „Programmi lukustamine” DOOM-i EXE-sse ja „Open Program Args” -i -aplaan 379720 , kus 379720 on kõnealuse mängu rakenduse ID.

(Kui te pole kindel, mis on mängu rakenduse ID, lihtsalt googeldage mäng ja minge Steam Store'i lehele - selle URL-i lõpus olev number on selle ID, nagu allpool näha.)

Kursorilukul on palju täpsemaid funktsioone, mis võivad aidata, kui ülaltoodud valikud ei tööta. Snake'il on nimekiri mängudest, mille toimivus on kinnitatud, samuti nende kontrollimiseks vajalikud võimalused, sealhulgas Starcraft, The Witcher ja Fallout: New Vegas.

Snake'i õppevideo näitab ka näiteid selle kohta, mida saate proovida, kui mängu pole loendis, nii et vaadake seda allpool.

Võib-olla peate sellega mängima, et see teie konkreetse mängu korralikult töötaks, kuid minu kogemuse kohaselt töötasid ülaltoodud kaks võimalust nagu võlu. Ma lihtsalt käivitan selle mängu otseteest, mille tegin kursorilukku, ja kõik on jämedad.