Kuidas jagada oma Spotify esitusloendeid sõpradega (või kogu maailmaga)

Spotify ja muud voogedastusteenused on muutnud seda, kuidas inimesed muusikat kuulavad. Kui esitusloendid olid kunagi raadio DJ valduses, siis iga-aastased kogumikplaadid Nüüd ma nimetan seda muusikaksvõi hoolikalt segamiseks miksid kokku panna, nüüd saab igaüks mõne minuti pärast selle valmis teha.

SEOTUD:Viis suurepärast Spotify funktsiooni täiuslike esitusloendite loomiseks

Hea esitusloendi koostamisel on oskus. Sa ei saa lihtsalt paar mõnevõrra seotud lugu kokku visata ja nimetada seda päevaks. On põhjust, et Spotify, Apple ja Google maksavad kõik seda teha professionaalidele. Kui olete kokku pannud midagi, mille üle olete uhke ja soovite avalikkusega jagada - või saatis lihtsalt sõbrale miksteipi - teeb Spotify selle lihtsaks. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Esitusloendite jagamine sõpradega

Avage Spotify ja minge esitusloendi juurde, mida soovite jagada. Klõpsake või puudutage ülaosas kolme väikest punkti ja valige Jaga. See annab teile kõik jagamisvõimalused. Nii näeb see välja töölauarakendusega.

Ja kuidas see mobiilis välja näeb?

Spotifys on sisse ehitatud paar võimalust, näiteks jagamine Facebooki, Messengeri ja Twitteri kaudu. Esitusloendi lingi lõikelauale kopeerimiseks võite lihtsalt valida esitusloendi lingi kopeerimise. Siin on link minu Pop Punk Favesi esitusloendisse. Kui klõpsate sellel lingil, avaneb esitusloend brauseriaknas, mida teie sõber saab seejärel Spotifys mängida.

Esitusloendite avalik jagamine

Saate oma esitusloendeid jagada nii paljude sõpradega kui soovite, lihtsalt jagades linki või postitades selle kuhugi avalikult, nagu teie Twitteri voog. Aga kui soovite, et võõrad inimesed selle avastaksid, peate seda Spotify kaudu avalikult jagama. Nii ilmub see siis, kui inimesed Spotifyt otsivad. Alloleval ekraanipildil näete, et olen otsinud mõnda muud pop-punki esitusloendit.

Esitusloendi Spotify kaudu avalikuks muutmiseks puudutage või klõpsake kolme väikest punkti ja valige Tee avalik. Nüüd ilmub see teiste kasutajate Spotify otsingutes.

Spotify otsingufunktsioon pole aga suurepärane. See on suunatud laulude ja esitajate, mitte esitusloendite leidmisele. Kui soovite tõesti, et inimestel oleks võimalus teie töö leida, peaksite selle postitama ka sellisesse teenusesse nagu Playlists.net.

Playlists.net on täpselt see, mis see kõlab: veebisait, kus inimesed jagavad esitusloendeid. Klõpsake käsul Esita esitusloendi esitamine, registreeruge oma Spotify konto abil ja valige seejärel esitusloend, mille soovite avaldada. Lisage pealkiri, žanr, kirjeldus ja päisepilt ning seejärel klõpsake nuppu Esita esitusloend.

Minu esitusloendi Pop Punk Anthems Called Anthem leiate siit.

Esitusloendid on Spotify üks peamisi funktsioone. Ma olen tohutult nii enda loomise kui ka teiste inimeste kuulamise fänn. Kui soovite veel lõbusamalt aega veeta, proovige oma sõpradega esitusloendis koostööd teha.