Kuidas Instagramis kommentaari kustutada

Miski ei torgi Internetis nagu kirjaviga. Kui olete kogemata kirjutanud midagi, mille soovite pigem tagasi võtta, või soovite eemaldada kellegi teise kommentaari, mis on teie postitusele jäänud, saate Instagrami kommentaari iPhone'is, Androidis ja veebis kustutada järgmiselt.

Kustutage Instagrami kommentaar iPhone'is ja Androidis

Alustamiseks avage oma iPhone'is või Android-seadmes rakendus "Instagram" ja leidke seejärel kõnealune Instagrami postitus. Pärast Instagrami rakenduse avamist võite minna jaotisse Teatised, et leida oma postitusele jäänud viimased kommentaarid.

Puudutage postituse vaatamise ajal ikooni Kommentaarid (kõnemulliikoon), et vaadata kõiki postitusega seotud kommentaare.

Siit leiate kommentaari (enda või kellegi teise), mille soovite kustutada.

Kui kasutate iPhone'i, pühkige valikute kuvamiseks kommentaaril vasakule.

Kommentaari kustutamiseks puudutage siin ikooni Prügikast.

Kui kasutate Androidi nutitelefoni, puudutage kommentaari valimiseks pikalt seda kommentaari.

Seejärel puudutage kommentaari kustutamiseks ülevalt tööriistaribalt leitud prügikasti ikooni.

Ekraani ülaosas näete riba, mis teavitab teid kommentaari kustutamisest. Kui muudate meelt, on teil kommentaari taastamiseks paar sekundit aega, et puudutada nuppu „Võta tagasi”.

Instagrami kommentaari võrgus kustutamine

Instagrami veebisait töölauale muutub iga päevaga paremaks. Kui teile meeldib Instagrami arvutis kasutada, on teil hea meel teada, et saate ka siit kommentaare kustutada.

Loomulikult avage oma brauseris Instagrami veebisait ja seejärel klõpsake selle laiendamiseks postitust. Nüüd näete paremas servas jaotist Kommentaarid.

Leidke kommentaar, mille soovite kustutada, ja hõljutage kursorit selle kohal. Seejärel klõpsake nuppu "kolme punktiga menüü".

Valige siit valik „Kustuta”.

Kommentaar kustutatakse postitusest koheselt.

SEOTUD:Instagrami kasutamine veebis arvutist