Nüüd saate rakenduse Amazon Alexa alla laadida Windows 10-s

Amazon Alexa on olnud saadaval mõnes Windows 10 sülearvutis, kuid alates tänasest saavad kõik, kellel on Windows 10 arvuti, Alexa rakenduse Microsoft Store'ist alla laadida.

Alexa töötab teie laua- või sülearvutis palju samamoodi nagu teie nutikaid Echo kõlareid: te küsite Alexalt, mis ilm on, käskite tal oma nutikaid tulesid juhtida ja esitate Amazon Musicust muusikat - kui te selle tellite. Kui teie sülearvutil või laual on tugi Cortana käskude äratamiseks, võite Alexa abil oma arvuti ka käskude jaoks üles äratada.

Cortanast rääkides tegid Amazon ja Microsoft koostööd kahe nutika assistendi integreerimisel. Kasutajad võiksid (ja saavad endiselt) käivitada Cortana, seejärel paluda Cortanal Alexale käsu anda. See ei kao kuhugi, kuid kuna Alexa on saadaval rakendusena, mille igaüks saab alla laadida mis tahes sülearvutile või töölauale, on raske ette kujutada, et seda funktsiooni kasutatakse edaspidi palju. Sama integreerimine lasi Alexa kasutajatel paluda anda Cortanale käsu, kuid on raske ette kujutada, et keegi seda tegelikult teeks.

Amazon märgib, et Alexa arvutis kasutamise kogemus ei ole liiga erinev võrreldes teiste platvormidega, kuid 2019. aasta alguses kavatseb häälassistent lisada arvutispetsiifilisi võimalusi. Mis need on, arvab keegi. kuid me peaksime sellest piisavalt kiiresti teada saama.