Kuidas muuta oma auruprofiil privaatseks

Eile soovitas kolleeg How-To Geek kirjanik Eric Ravenscraft meie kontori jututuppa Steami mängu. See kõik on kirjutamine ... ja ka anime-stiilis koolitüdrukud ja nende nunnutamine.

Kuid see, mis andis mulle rohkem pausi kui hoiatused kaudse koomiksikahjustuse kohta, oli selle mängu idee, mis ilmus minu avalikus Steami profiilis ja oli nähtav sellistele inimestele nagu mu vanaema ja mu ülemus ning kõigile, kes võivad mind enne esimest kohtingut guugeldada. Enne selle uue mängu mängimist tahan oma Steami profiili, sealhulgas omatavate mängude ja mänguharjumuste loendi privaatseks muuta. Kuidas seda teha, toimige järgmiselt.

Ja muide, kui te ei tea, mis mäng see on ja miks ma juhin nüüd tähelepanu sellele, et see mulle kuulub, on vastused 1) Doki Doki kirjandusklubi!, mida olen usaldusväärselt teavitanud Pole töö jaoks ohutu ja 2) see on tegelikult lihtsalt keeruline seadistus, mis paneb teid allpool olevasse artiklisse isiklikumalt investeerima. Kas see töötab?

Kuidas keelata oma avalik profiil

Liigutage Steami töölauarakenduses hiirekursor oma profiilinime vahekaardi kohale - see peaks olema otse kogukonnast paremal. Klõpsake rippmenüüs valikul „Profiil”.

Klõpsake sellel lehel paremas ülanurgas nuppu „Muuda profiili” ja seejärel klõpsake nuppu „Minu privaatsusseaded”.

Siit saate valida Steami profiili jaoks kolm võimalust. Need on lehel üsna iseenesestmõistetavad, pakkudes võimalusi täieliku privaatsuse tagamiseks või juurdepääsu saamiseks ainult teie Steami sõpradele. Kui soovite, et keegi ei näeks teie mänge, kommentaare ega inventari avalikus veebis, valige kõigi kolme jaoks privaatne. Kerige alla ja klõpsake käsul „Salvesta muudatused”.

Kui teie või keegi teine ​​avab veebis teie Steami profiili, näevad nad järgmist sõnumit.

Mida kaotate eraprofiiliga?

Isegi kui teie profiil on privaatne, saate ikkagi Steam'i sotsiaalsüsteemis sõbrakutseid saata ja vastu võtta ning isegi kaupu vahetada. Teie isikliku jagamise keskus, sealhulgas märgid, ekraanipildid ja videod, mängude ülevaated, juhendid ja muu üleslaaditud sisu, pole aga teistele kasutajatele juurdepääsetav, kui lisate nad sõpradeks (ja isegi siis, kui valisite valiku „Privaatne” ”Asemel“ Ainult sõbrad ”.

Samuti ei pääse teie profiilil sellele teabele juurde kolmanda osapoole tööriistad, mis kasutavad Steami jaoks avalikku teavet, nagu see mugav sait, mis arvutab teie mängude kogu väärtuse.

Pildikrediit: nalyvme / Shutterstock.