Kuidas kasutada oma iPadi oma arvuti või Maci teise kuvarina

Mitu monitori on vinge. Kui teil on kaks ekraani kõrvuti, näete kõiki oma aknaid korraga kergemini, hoides end produktiivsena. Kas teil on iPad? Saate seda kasutada oma Maci või PC teise kuvana.

SEOTUD:Kuidas kasutada mitut monitori produktiivsemaks muutmiseks

Muidugi ei saa iPad mõõdu ega hinna poolest konkureerida reaalse kuvariga. Kuid kui teil juba on iPad, võib see teie töölaual või isegi sülearvutiga kahekordse ülesande täita, kui olete väljas. Kõik, mida vajate, on selline väike alus või karp, millel on võimalus teie iPadi püsti hoida. Parimad rakendused, mis seda võimalust pakuvad, maksavad 20 dollarit või vähem, mis koos aluse hinnaga on teise puutetundliku ekraaniga monitori jaoks üsna odav.

Kahjuks pole selleks häid tasuta võimalusi. Splashtop pakub nende rakenduse tasuta versiooni, kuid see töötab korraga ainult 5 minutit - enam ja peate välja maksma sularaha. On mitmeid võimalusi, millel kõigil on sarnased hinnasildid, kuid meie arvates on Duet Display (19 dollarit) parim valik.

Esimene samm: laadige Dueti kuva alla oma iPadis ja arvutis

Selle saavutamiseks vajate kahte rakendust: ühte oma iPadis ja ühte Maci või Windowsi arvutis. Siit saate haarata oma iPadi Duet Display'i ja siin oma arvuti tasuta serverirakenduse. Installige mõlemad samamoodi nagu kõik muud rakendused.

Teil on vaja ka välku-USB-kaablit, nii et haarake kohe üks neist. Duet Display ei tööta WiFi kaudu, ehkki ausalt öeldes ei tahaks te seda teha - traadita ühendus toob sisse mõningase viivituse, samas kui traadiga ühendus on üsna sujuv. Teie iPad on nagunii teie arvuti kõrval, seega pole põhjust, et kaabel teid piiraks.

Teine samm: ühendage oma iPad

Seejärel käivitage arvutis rakendus Duet Display, seejärel käivitage oma iPadis rakendus Duet Display. Seda tehes peaksite seda ekraani nägema.

Ühendage oma iPad arvutisse välgu-USB-kaabli abil ja teie iPad peaks süttima Windowsi või Maci töölaua laiendiga. Liigutage hiir töölauast paremale ja see liigub üle iPadi. Windowsi või OS X juhtimiseks võite isegi iPadi puudutada. See ei saa olla lihtsam.

Kolmas etapp: reguleerige oma ekraaniseadeid

Kuigi teil võib olla töötav töölaud, ei saa te tõenäoliselt karbist optimaalset kasutuskogemust - seega on aeg mõnda sätet kohandada.

Kõigepealt korrigeerime teie arvuti kuvaseadeid. Vaikimisi eeldab Duet Display, et teie iPad asub arvutist paremal, kuid kui panete selle vasakule (nagu mina), saate oma sätteid kohandada nii, et hiir korralikult töötaks. Windowsi kasutajad saavad nendele kuvadele juurde pääseda, paremklõpsates töölaual ja valides „Kuva”. Maci kasutajad peaksid minema jaotisse Süsteemieelistused> Kuvad.

Te peaksite nägema kahte ruutu - üks tähistab teie peamist arvutimonitori ja teine ​​tähistab teie iPadi. Klõpsake ja lohistage iPadi ruut üles, alla või külgedele, et paigutada see reaalses elus. Kasutan oma iPadi sülearvutist vasakul, nii et see tähendab, et pidin iPadi ruudu vasakule küljele nihutama.

Kui olete lõpetanud, sulgege kuva seaded.

Seejärel avage Duet Display'i sätted, klõpsates selle ikooni oma süsteemses salves (Windows) või menüüribal (Mac).

Siit saate reguleerida mitmeid muid kuvasätteid. Soovitame kaadrisagedust hoida 60 kaadrit sekundis ja võimsust suure võimsusega, kuid võite mõlemad langetada, kui teie arvuti pole nende käsitsemiseks piisavalt võimas või kui see kaotab liiga palju akut.

Lahenduse osas proovige paari võimalust ja vaadake, mis teile kõige paremini sobib. Mida kõrgemale liigute, seda aeglasem on kogemus, kuid mida madalamale jõuate, seda vähem näete ekraanil. Minu sülearvuti jaoks oli 1366 × 1024 õnnelik meedium, kuid teie läbisõit võib erineda.

Kui olete endale meelepäraseid asju läbi viinud, olete valmis minema - alustage arvuti kasutamist ja nautige kahe monitori suurenenud tootlikkust!

Duet Display pole ainus omataoline rakendus. Air Display (15 dollarit), iDisplay (20 dollarit) ja Splashtop (5 dollarit) on kõik populaarsed alternatiivid ja nende eeliseks on traadita ühendus - kuid seetõttu kipuvad nad sellest tingitult maha jääma (või võib neil olla muid hoiatusi - näiteks Air Display) võtab iga uue suurema versiooni eest raha). Meie kogemuste kohaselt on Duet Display sama hea kui saab. Nii kiiret traadiga ühendust ei saa lihtsalt ületada, kui soovite jäljendada tõelise teise monitori kogemust.