Lihtsate varundamiste ja kiirete laadimisaegade jaoks installige Wii mängulaadur

Oleme teile näidanud, kuidas oma Wii-d häkkida kodukootud tarkvara ja DVD-de taasesituse jaoks ning kuidas oma Wii-d kaitsta ja ülelaadida. Nüüd piilume Wii mängulaadijaid, et saaksite oma Wii mänge varundada ja mängida väliselt kõvakettalt.

Wii mängulaadurid on Wii homebrew tarkvara alamklass, mis on loodud mängude laadimiseks välisest allikast, tavaliselt USB 2.0 väliselt kõvakettalt. (Mõned inimesed kasutavad välkmäluseadmeid, kuid välkmäluseadmetega võrreldes on GB-de suhe GB-sse siiski kehv.)

Mida see tähendab teile, lõppkasutajale? See tähendab, et kui olete oma Wii veebisaidi homebrew tarkvara jaoks häkkinud, saate hõlpsalt lisada laadurisse ja odava USB-draivi mängude varundamiseks ja kiireks taasesituseks. Kui kiire? Uue taseme laadimisel rakendusse Super Smash Bros. Brawl näiteks kettalt lahti, see võib võtta kuni 20 sekundit või rohkem; sama laadimisaeg USB-kõvakettalt on tavaliselt umbes 3-4 sekundit. Vaadake allolevat videot, et näha seda toimimas, kui vajate veidi veenvat:

Selle häkkimise sooritamine on nii odav ja lihtne (ja kallite mängude varundamise ja kiirema laadimisaja nautimise eelised on nii suured), pole põhjust seda mitte teha.

Mida vajate

Selle häkkimise jaoks vajate järgmisi üksusi:

  • Wii, mis on juba kohandatud homebrew'i tarkvara esitamiseks ja millele on installitud Trucha plaaster IOS ja cIOS. Kui teil pole neid asju, alustage meie koduvärvi juhendist ja seejärel meie juhendist oma Wii turvalisuse ja ülelaadimise kohta, et kiirust saavutada.
  • USB Loader GX koopia. Seadistamise hõlbustamiseks soovitame haarata AllinOnePack.
  • USB väline kõvaketas. Kuigi meil pole kunagi ühilduvusprobleeme olnud, saate seda turvaliselt mängida ja sirvida seda kõvaketaste loendit, kui ostate uut ja soovite seda turvaliselt mängida. Ülaltoodud Wii-le sobiva sinise / hõbedase / valge värviskeemiga draiv on FileMate 3.5 ”kuni USB 2.0 korpus. See näeb Wii kõrval istudes vinge välja.
  • SD-kaart. (Kui teil on Wii kodukursuse jaoks modifitseeritud, peaks see teil juba olema.)
  • WBFS Manageri koopia, kui soovite oma Wii HDD-ga suhelda ja seda oma Windowsi arvutist hallata. See tööriist pole vajalik, kui soovite oma mängud varundada teise draivi või arvutisse.

Enne jätkamist kontrollige loendit ja veenduge, et teie Wii on koduse õlle taasesituse jaoks modifitseeritud, paigaldatud lappidega IOS ja CIOS.

USB-laadija GX installimine ja kõvaketta seadistamine

Miks USB-laadur GX? Saadaval on rohkem kui paar USB-laadurit, kuid selle õpetuse jaoks valisime USB Loader GX. USB Loader GX on kasutajasõbralik, rikkaliku funktsiooniga ning pakub head tasakaalu kasutatavuse ja silmailu vahel. Peale selle, kui olete ühe laaduri installinud, olete need põhimõtteliselt kõik installinud, nii et pole palju vaeva proovida teisi laadureid, nagu näiteks silmailu-a-riffic WiiFlow.

Kõigepealt piilume USB Loader GX-i veebisaidilt alla laaditud AllInOnePacki sisu. Kui teil pole praegu Wii SD-kaarti arvutisse kinnitatud, oleks selleks hea aeg. Kopeerige järgmised failid ZIP-failist SD-kaardile: kogu \ apps \ usbloader_gx \ kaust samuti \ wad \ USB-laadur GX-UNEO_Forwarder_2.0.wad. Pidage meeles, et hoidke kaustade struktuur sama!

Märge: Kui soovite teada, mis vahe on kanalil ja ekspediitoril, selgitame siin lühidalt. Ekspediitor on nagu otsetee Wii süsteemimenüüs, mis osutab SD-kaardil olevale rakendusele. Kanal on tegelikult Wii-le installitud rakendus. USB-laadija GX kanali installimine (ekspediitori asemel) võtab rohkem süsteemimälu ja võimaldab vähem kohandamisvõimalusi (ja ilma kaanepildita!), Kuid Wii-s saate mängida ilma SD-kaardita. Eelistatud on selle installimine ekspediitorina, kuna see võimaldab teil seadeid salvestada ning kaane ja plaadipilte alla laadida. Kui olete endiselt uudishimulik, saate siit lugeda punktipõhist võrdlust.

Kui olete USB-laaduri GX-failid üle kopeerinud, on aeg SD-kaart oma Wii-sse poputada. Ühendage USB-draiv Wii tagaküljel asuva USB-porti. Oluline on kasutada Wii põhjale kõige lähemal olevat USB-porti - antud juhul on põhi kummijalgade lähedal. Teine USB-port on reserveeritud USB-tarvikutega mängude jaoks ja selle proovimisel ja kasutamisel ilmnevad vead.

Käivitage Wii ja käivitage Homebrew kanal. Rakenduste loendis näete USB Loader GX-i. Kui seda pole, ei õnnestunud seda õigesti oma seadmesse kopeerida / apps / kataloogi.

Kui olete USB Loader GX käivitanud, palutakse teil seda vormindada, kui laadite seda esimest korda uue draiviga. Vormindage draiv WBFS-vormingus. Sina võiks vormindage see muudes vormingutes nagu FAT32 ja NTFS, kuid selle kasutamisest saadav kasu on vähene ja vaeva on palju. WBFS on Wii kohandatud vormingusüsteem ja sellest on kõige parem kinni pidada.

Sel hetkel olete valmis alustama oma mängude varundamist. Sa saad mitte kunagi peate arvutit kasutama, kui te seda ei soovi. Kogu varundamine ja laadimine toimub Wii kettaseadme ja välise kõvakettaga. Kui USB-laadur GX töötab, saate oma mängukettad Wii-sse poputada. Näete sellist ekraani:

Kui panete Wii-draivi füüsilise ketta, kui laadur on aktiivne, palutakse teil installida või installida (paigaldamine käivitab mängu ilma plaadile kopeerimata). Installime.

Kas märkate midagi omapärast? Mäng on ainult 0,5 GB. Leiate, et valdav enamus Wii mängudest on alla 2 GB suurused, vaid mõned harjad asuvad üle 2–3 GB suuruse territooriumi ja veelgi vähem 4 + GB tsoonis (näiteks Super Smash Bros. Brawl). Isegi 200 GB kõvakettale mahub rohkem Wii-mänge, kui jõuaksite isegi mängima hakata.

Klõpsake nuppu OK ja vaadake, kuidas ülekanderiba libiseb mööda. Sellise väikse mängu jaoks nagu Wii Sports Resort peaks kuluma vaid minut või kaks.

Kui olete oma esimese mängu kopeerinud, võite märgata, et sellel puudub kaanepilt. Kui kaanepilt puudub, saate lihtsalt kasti, millel on küsimärk. See pole lõbus, nüüd on nii? Menüü Kaane allalaadimine avamiseks vajutage oma Wiimote'is 1.

Kas saate tavalised kaaned või 3D-kaaned, on isiklik valik. Oleme 3D-kaante kasutanud kogu selle õpetuse vältel, need näevad välja üsna vinged. Laadige kindlasti alla nii kaaned kui ka plaadipildid, kui soovite mängu laadimiseks minna plaadi kujundusele:

Märge: Kui te pole kaante ja plaatide kujunduse allalaadimisel Interneti-ühendust, saate veateate URL-iga, mis suunab teid kohta, mille saate kaaned käsitsi alla laadida. See on aga vaev, nii et lülitage WiFi sisse vaid hetkeks ja laske sellel enda jaoks kunstiteose allalaadimine ja sorteerimine. Kui riputate korraga palju plaate, tasub kaanepildi haaramiseks oodata lõpuni; see haarab teie jaoks kõik korraga.

Forvarderi paigaldamine


Mängu praegusel hetkel on teil kõik vajalik varundamiseks ja mängude mängimiseks aga Homebrewi kanali laadimine on omamoodi vaev iga kord, kui soovite USB-laadurit laadida. Forvarderi installimiseks vajate mingisugust WAD-haldurit, kui olete järginud kõiki meie Wii-õpetusi, kui teil on juba installitud Multi-Mod Manager (kui ei, siis külastage ülelaadimise õpetust ja haarake see meie tööriistapakist).

Laadige Homebrew Channel, käivitage Multi-Mod Manager, navigeerige / vatid / ja valige installimiseks USB Loader GX forvarderi vatt:

Kui olete WAD-i installinud, on teie Wii süsteemimenüüs kena USB Loader GX-i ikoon, nagu nägite õppematerjali varasemas videos (ja selle jaotise alguses olevat ekraanipilti).

See on kõik! Nüüd saate mänge imeda otse kõvakettale, mod-chipi ega riistvara häkkimist pole vaja. Järgmine kord, kui kulutate mängu jaoks 50 dollarit, saate selle lahti pakkida, HDD-le kopeerida ja seejärel mängu turvaliselt eemale panna, kus teie lapsed, idiootne toanaaber või hävitav koer ei saa teie mängu rannasõiduks muuta. USB-laaduri GX iga nupu, sätte ja lüliti põhjalikuks vaatamiseks vaadake siin täielikku faili Loe mind.

Kas teil on mõni äge laadur, mida soovitada, või mõni muu Wii häkk, mida jagada? Hääletage kommentaarides välja ja jagage mänguhead oma kolleegidega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found