Kuidas vaadata töölaua saiti Mobile Safaris

Safari on kiire ja optimeeritud mobiilseadmete jaoks. See on tavaliselt hea asi. Kuid endiselt on üksikuid veebisaite, kes keelduvad mobiilse Safariga kohanemisest või pakuvad oma mobiilisaidil madalamat kogemust. Sellistel aegadel saate minna veebisaidi töölauaversioonile.

Kuidas vaadata töölaua saiti Safaris

Nagu paljud iOS-i funktsioonid, eriti need, mis on mõeldud Safari jaoks, on funktsioon Töölaua saidi taotlemine peidetud. IOS 13-ga on Apple muutnud selle valiku paigutust, mis muudab selle leidmise veidi lihtsamaks. Kuna iPadOS 13 laadib automaatselt töölauaveebisaidid, ei pea iPadi kasutajad pärast värskendamist seda funktsiooni otsima.

Siit saate teada, kuidas see funktsioon töötab seadmetes, milles töötab iOS 12 ja iOS 13.

SEOTUD:iPadOS muudab teie iPadist peaaegu tõelise arvuti

iOS 12 ja allpool

Avage oma iPhone'is või iPadis Safari rakendus ja laadige veebisait. Nüüd puudutage ja hoidke URL-i riba kõrval nuppu Värskenda.

Ekraani allosas kuvatakse hüpikaken. Valige siit „Taotle töölaua saiti”.

Veebisait laaditakse uuesti ja näete nüüd saidi töölauaversiooni. Mobiiliversiooni juurde naasmiseks puudutage ja hoidke uuesti all nuppu Värskenda ja valige käsk „Taotle mobiilset saiti”.

iOS 13 ja uuemad

IOS 13 värskendusega on Apple parandanud Safari brauserit paaril olulisel viisil. Kuigi enamikke täiustusi on näha iPadi versioonis, saavad iPhone'i kasutajad juurdepääsu nii uuele Safari allalaadimishaldurile kui ka veebisaitide uuele kohandamismenüüle.

Puudutage ikooni “Aa”, et näha paari uut menüüvalikut. Siit valige veebisaidi töölauaversiooni avamiseks nupp „Taotle töölaua veebisaiti”.

Mobiiliversioonile tagasi lülitumiseks naaske sama menüü juurde.

Ja see ongi kõik. Nüüd teate, kuidas pääseda oma iPhone'i ja iPadi töölauaveebisaitidele mobiilse Safari abil.