Parimad kohad domeeninime ostmiseks

Kui teil pole domeeninimede loomise haldamise eest vastutaval organisatsioonil ICANN ühendust, ostate oma domeeninime domeeninimede müümiseks ettevõttelt, mille ICANN on akrediteerinud.

Domeeninime saate osta kõigilt nendelt registripidajatelt ja see töötab samamoodi. Ainus asi, mis neid ettevõtteid üksteisest eraldab, on teenuse kasutusmugavus ja muud domeeniga kaasnevad funktsioonid, nagu e-posti teenus, WhoIs-kaitse ja nende nimeserverite kvaliteet.

Google Domains: lihtsad domeenid, lihtne integreerimine

Google Domains on lihtne ja vaevatu registreerija. See raputab Google'i klanitud disaini koos suurepäraste DNS-tööriistade ja valdkonna juhtiva turvalisusega. Enamik inimesi, kes domeeni otsivad, soovivad, et ka e-post selle kõrval oleks ja Google Domains integreerub teie olemasoleva G Suite'i tellimusega hästi. Pange tähele, et selleks peate maksma Google'i esmaklassilise e-posti teenuse eest; see ei tööta tavalise Gmaili kontoga.

Nende otsingufunktsioon on üsna lihtne, kuid ei sega teid. Kui teate, mida otsite, võib see teile sobida.

Nende hinnakujundus on üsna keskmine, kuid kui soovite oma veebisaidi kiiresti üles ajada ilma igasuguse segaduseta, on tõenäoliselt teie parim valik Google.

Hõljutage kursorit: suurepärased otsingutööriistad ja soovitused

Hover on lihtne registreerija, pakkudes keskmisi hindu ja head teenust. Kursori kohal paistab nende ettepanek, näidates sarnaseid erinevate stiilide ja sünonüümidega domeene, mis aitavad teil soovitud domeeni kitsendada. Nende otsingulehel on kasulik külgriba, millel on erinevad kategooriad ja filtrid erinevate laienduste jaoks.

Siin otsisime domeeni “cookiesbygrandma.com”, mis võeti. Hover soovitas automaatselt meie otsinguterminiga piisavalt sarnaste domeenide loendi, et meil võib olla nende omadega kõik korras. Kui te pole kindel, millist domeeni soovite, peaksite proovima hõlpsalt ringi otsida.

Nende .com-domeenid algavad 12, 99 dollarist aastas ja nad pakuvad e-posti edastamist 5 dollarit aastas, millele lisandub tasuta WhoIs privaatsus.

GoDaddy: Domeenid ja hostimine, kõrgemad hinnad

GoDaddy on suurepärane võimalus, kui soovite veebimajutust koos oma domeeniga või soovite, et seda kõike hallataks sama katuse all. Üldiselt on ideaalne hoida oma domeen oma hostimise pakkujast eraldi juhul, kui soovite mingil hetkel üle minna teisele teenusepakkujale. Kuid GoDaddy on kõigepealt domeenide registripidaja ja teiseks veebimajutusettevõte, nii et saate domeeni alati teisele registripidajale üle viia või muuta DNS-i, et see osutaks uuele hostile.

GoDaddy pakub suurepäraseid majutusteenuseid, kohandatud veebisaidi koostajat ja hallatud WordPressi hostimist ning paljusid malle, mis aitavad teil alustada. Nad on veidi kallid ja nende veebimajutus võib olla keerukas kõigi keerukate asjade jaoks, kuid kui loote lihtsat veebisaiti, saab see ka sellega hakkama.

GoDaddy hinnad tunduvad esialgu madalad, kuid tõusevad pärast esimest aastat. Täishinnaga on nende .com-domeenid 15 dollarit aastas, kuid see on hind, mida maksate suurimas domeeniregistris viibimise eest.

NameCheap: odavad hinnad, korralik teenindus

NameCheap on sama odav, kui nimigi ütleb. Need pakuvad enamiku .com-domeenide jaoks soodsaid pakkumisi alates vaid 8,88 dollarist, kusjuures mõned varjatumad laiendused jäävad isegi alla dollari. Ka nende DNS pole halb, pakkudes tasuta WhoIs-kaitset ja tugevat DNS-teenuse pakkujat, mida on lihtne hallata ja edastada.

Neil on valik „hulgiotsing”, mis võimaldab teil korraga otsida kuni 50 domeeninime, nii et kui teil on terve nimekiri ideedest, võite need kõik sisestada, vaadata, milliseid võiksite võtta ja kontrollida erinevate hindade kohta Tippdomeenid.

Nad pakuvad hallatud WordPressi hostimist EasyWP kaudu, kuigi ilmselt on kõige parem minna parema WordPressi pakkuja juurde ja edastada domeen sellele saidile.

Piltide autorid: Maxx-Studio / Shutterstock