Parimad veebisaidid e-raamatute leidmiseks, allalaadimiseks, laenamiseks, rentimiseks ja ostmiseks

Nii et olete endale hankinud e-raamatute lugeja, nutitelefoni, tahvelarvuti või muu kaasaskantava seadme ja soovite selle jaoks kaasa võtta mõned e-raamatud. Nii e-raamatute hankimiseks kui ka e-raamatute ostmiseks, laenamiseks või isegi rentimiseks on palju võimalusi.

Lisasime mõned saidid, mis võimaldavad teil tasuta e-raamatuid otse alla laadida või teid teavitatakse, kui e-raamatud on populaarsetes e-raamatute saitides saadaval tasuta või soodushinnaga. Kui te ei leia tasuta saitidelt soovitud raamatuid, on mitu saiti, mis võimaldavad teil osta praeguseid enimmüüdud raamatuid üksikult või igakuise teenuse kaudu. Kindle ja Nooki raamatute laenamiseks ja laenamiseks koos teiste lugejatega on kogu USA-s olemas ka spetsiaalsed saidid. Lisasime ka paar saiti, mis on pühendatud PDF-e-raamatute, -dokumentide jms otsimisele.

Tasuta e-raamatud

Oleme varem näidanud, kuidas leida veebis tuhandeid tasuta e-raamatuid, kasutades selliseid saite nagu Project Gutenberg, ManyBooks.net, DailyLit ja FeedBooks. Amazonist leiate isegi tasuta e-raamatuid. Lisasime siia tasuta e-raamatute täiendavad allikad.

Interneti-raamatute ja tekstide arhiiv

Interneti-arhiivi tekstiarhiiv sisaldab laia valikut tasuta ilukirjandust, populaarseid raamatuid, lasteraamatuid, ajaloolisi tekste ja akadeemilisi raamatuid.

Free-eBooks.net

Free-eBooks.net pakub piiramatut tasuta juurdepääsu HTML-vormingus e-raamatutele ja iga kuu viiele PDF- ja / või TXT-vormingus raamatule. Laadige alla raamatuid täiesti uutelt, kasvavatelt autoritelt ja iseseisvatelt kirjanikelt. Saadaval on palju ilu- ja muukirjanduslike raamatute kategooriaid. Kui olete kirjanik, saate esitada ka e-raamatu.

Saadaval on VIP-liikmesused, mis võimaldavad piiramatu juurdepääsu PDF- ja TXT-vormingutele ning HTML-vormingule. VIP-liikmena saate alla laadida ka piiramatu hulga raamatuid MobiPocket- ja ePub-vormingus, saada esmane juurdepääs uutele raamatutele, esmatähtsale klienditeenindusele ja lemmikraamatute salvestusruumile. Võite maksta kuus 7,95 dollarit (uueneb automaatselt), maksta aasta eest 39,97 dollarit või osta praegu (käesoleva artikli kirjutamise seisuga) kolm aastat kahe aasta 40% soodsama hinnaga, 49,97 dollarit.

eReaderIQ.com

eReaderIQ on tasuta teenus, mis pakub Amazon Kindle'i raamatute hinnalanguse märguandeid ja jälgib teie lemmiknimesid, et teavitada teid, kui need on Kindle'i jaoks saadaval. Samuti saate Amazon.com-is vaadata regulaarselt värskendatud loendit kõigist mitteavalikest tasuta reklaamidest ja registreeruda uue tasuta raamatu ilmumisest e-posti teel teavitamiseks.

eReaderIQ pakub ka paremat otsingumootorit, mis võimaldab teil Kindle Store'ist otsida žanri ja märksõna järgi ning määratleda hinnaskaala, lugeja vanuse, keele ja muu.

Sada nulli

Sada nulli on enimmüüdud e-raamatute kogu, mis on praegu Amazonis tasuta. Kõiki neid raamatuid saate alla laadida ja lugeda oma arvutis, mobiiltelefonis, tahvelarvutis, Kindle'is või oma lemmikveebibrauseris. Nimekirja uuendatakse iga tund.

BookBub

BookBub on teenus, mis hoiab teid kursis suurepäraste raamatupakkumistega. Nad teavitavad teid tasuta või sügava hinnaalandusega raamatutest, mis on mõnikord isegi kuni 90% soodsamad kui algne hind. Loetelus on ainult kvaliteetne sisu, raamatud, mis on enimmüüdud, tipptasemel kirjastajalt või on kriitikute ja lugejate seas saanud parimaid arvustusi ja hinnanguid. Saate täpsustada, milliste kategooriate kohta soovite märguandeid saada, et te ei saaks e-kirju soovimatute tehingute kohta.

MÄRKUS. BookBubilt saadud pakkumised on saadaval ainult piiratud aja jooksul, seega toimige kindlasti kiiresti.

Par-TAY tasuta

Tasuta Par-TAY pakub linke tasuta kvaliteetsetele e-raamatutele paljudest erinevatest žanritest. Nende saidil olevaid tasuta e-raamatuid saab alla laadida teatud kuupäevadel, mis saidile postitatakse. Võite ka registreeruda nende uudiskirja saamiseks, et saada teada, millised e-raamatud on tasuta saadaval. Infolehele registreerumine sisestab teid automaatselt Amazoni kinkekaartide 100 dollari võitmiseks mõeldud loosimisse ja uue Kindle'i loosimisse.

Tasuta raamatuid

Freebooksy postitab tasuta e-raamatu vähemalt kord päevas. E-raamatud hõlmavad mitut žanrit, nii et igaüks saab endale meelepärase alla laadida. E-raamatud on tasuta vähemalt nende postitamise päevaks ja mõnikord mõni päev pärast seda. E-raamatute tasuta kättesaadavaks tegemise kuupäevad.

Mitte-tasuta e-raamatud

Tasuta e-raamatute saamine on suurepärane, kuid mõnikord ei leia te raamatut, mida tegelikult soovite, tasuta. Praeguste enimmüüdud raamatute ostmiseks või isegi laenutamiseks on palju võimalusi. Siin on loetletud mõned e-raamatute ostmise ja rentimise populaarsemad saidid, millest mõned pakuvad ka igakuiseid tellimisteenuseid.

Amazon Kindle'i pood

Amazon Kindle Store pakub üle miljoni e-raamatu, sealhulgas uued väljaanded ja New York Timesi bestsellerid. Võite lugeda enamiku raamatute esimest peatükki, et saaksite otsustada, kas soovite raamatut osta. Nagu selles artiklis varem mainitud, on Amazonis saadaval ka palju tasuta e-raamatuid, sealhulgas populaarseid klassikuid.

Muidugi saate Kindle'i seadmeid osta Amazonist, kuid Kindle'i raamatute lugemiseks pole vaja spetsiaalset Kindle seadet. Tasuta Kindle'i rakendused on saadaval kõigi suuremate nutitelefonide, tahvelarvutite ja arvutite jaoks. Kui olete Kindle'i raamatu ostnud, saate seda lugeda igast seadmest, kuhu on installitud Kindle rakendus. Amazoni Whispersynci tehnoloogia abil saate kõigis oma seadmetes oma kõige kaugema loetud lehe, järjehoidjad, märkmed ja esiletõstetud failid automaatselt oma Kindle'i raamatutesse salvestada ja sünkroonida. See tähendab, et saate hakata raamatut lugema ühes seadmes ja jätkata teises seadmes sealt, kus pooleli jätsite.

Mõni raamatukogu pakub teenust, mis võimaldab teil e-raamatuid vaadata, ja saate lasta need juhtmevabalt oma Kindle'i rakendusse edastada.

Barnes & Noble - Nooki raamatupood

Barnes & Noble'i raamatupood Nook pakub midagi väga sarnast Amazon Kindle'i poodiga. Saate osta e-raamatuid Nooki seadmetele ja tasuta Nooki tarkvara mobiilsüsteemidele ja arvutitele nagu Android, iPhone, iPad, PC ja Mac. Samuti saate sünkroonida praegu loetud raamatuid kõigis seadmetes, nagu ka Kindle'i raamatud.

Ilukirjanduslikult

Fictionwise.com on pühendunud Interneti-põhise ilukirjanduse ja aimekirjanduse kogu pakkumisele paljudes populaarsetes e-raamatute vormingutes. Nad pakuvad auhinnatud ja kvaliteetseid e-raamatuid kõigi suuremate žanrite tippautoritelt ja töötavad selle nimel, et muuta Fictionwise kõige tehniliselt arenenumaks e-raamatute veebisaidiks, pakkudes ka keerukamaid otsingu- ja sortimisvõimalusi.

eBooks.com

EBooks.com pakub teie Apple'i või Android-seadme, Nooki, Kobo, PC, Maci jne jaoks suurt hulka e-raamatuid igas õppekategoorias mitmes vormingus, nii et kõigile on midagi saadaval. EBooks.com-ist raamatute lugemiseks vajalik tarkvara on tasuta. E-raamatuid saate otsida teema, pealkirja või autori järgi või kasutada täistekstiotsingut märksõna järgi otsimiseks.

Kui soovite teada saada, millal uued e-raamatud teie huvialadel saadaval on, saate registreeruda, et saada tasuta e-posti märguandeid.

eReader.com

EReader.com pakub e-raamatuid, mis on lugemiskogemuse maksimeerimiseks hoolikalt ette valmistatud. Nad keskenduvad kvaliteetsete e-raamatute tarnimisele paljudele mobiilseadmetele. Nende eReaderi tarkvara on kõigi nende toetatud platvormide ja seadmete jaoks tasuta.

Google Play raamatupood

Google Play raamatupood pakub Android-nutitelefonides või -tahvelarvutites, iPhone'ides ja iPadides lugemiseks miljoneid raamatuid, mida valida igas kujuteldavas kategoorias. Võite ka alla laadida oma ostetud raamatud ePubi või PDF-failidena, et neid teistes e-lugerites kasutada või arvutis lugeda.

Google Playst ostetud raamatud salvestatakse digitaalsesse pilve, mis tähendab, et saate neile juurde pääseda mis tahes ühilduvast seadmest, millal ja kus soovite. Võite alustada raamatu lugemist ühes seadmes, jätkata selle lugemist teises seadmes ja võib-olla isegi lõpetada selle kolmandas seadmes, kui igal seadmel on Interneti-ühendus.

Powelli raamatud

Powell’s Books pakub teie iPhone'is, iPod Touchis, iPadis, Androidi telefonides ja tahvelarvutites, arvutis ja paljudes muudes eReaderi seadmetes lugemiseks konkurentsivõimelise hinnaga Google'i e-raamatuid, Adobe Digital Editions ja DRM-vaba PDF-faile.

e-raamatute laenamine, laenamine ja rentimine

Saadaval on veebiteenuseid, mis muudavad Kindle ja Nook raamatute laenamise ja laenamise lihtsaks. Võite laenata Kindle'i raamatuid, millel on laenamine lubatud (kõik raamatud pole laenutatavad) ühele teisele kasutajale 14 päevaks. Laenuperioodi lõpus kantakse tiitel automaatselt teie Kindle'ile tagasi. Kui raamat on laenul, ei saa te seda raamatut lugeda. Kindle'i raamatute laenutamise ja laenamise kohta lisateabe saamiseks vaadake Amazoni Kindle'i raamatute laenutamise lehte. Võite ka oma Nooki raamatuid välja laenata ja teiste kasutajate Nooki raamatuid laenata. Mõlema teenuse jaoks saab kõiki teile kuuluvaid raamatuid laenata ainult ühe korra.

Te ei pruugi leida kõiki raamatuid, mida soovite lugeda, kuid võite nendelt veebisaitidelt laenutada laia valikut raamatuid.

Kindle'i omanike laenuraamatukogu

Kindle'i omanike laenuraamatukogu võimaldab teil valida üle 145 000 nimetuse vahel, mida saate tasuta laenata sama sageli kui raamat kuus, kui teil on Kindle'i seade ja teil on Amazon Prime'i liikmesus. Laenutatud raamatute tähtaegu pole. Saadaval olevad pealkirjad hõlmavad kõiki seitset Harry Potteri raamatut ning üle 100 praeguse ja endise New York Timesi bestselleri.

MÄRKUS. See töötab ainult Kindle'i seadmetega, mitte teiste seadmete tasuta Kindle'i rakendustega.

Kindle õpikute rent

Amazon pakub ka Kindle'i õpikute rentimise teenust, mis võimaldab teil säästa kuni 80% trükitud õpiku hinnakirjast. Raamatu laenutamiseks võite valida mis tahes ajavahemiku 30 päevast kuni 360 päevani. Maksate ainult täpse aja eest, millal raamatut vajate. Pikendage rendiaega või otsustage rent teisendada ostuks. Õpikute rentimiseks pole vaja Kindle'i seadet. Õpikuid saate rentida ja lugeda arvutis, Macis, Kindle'is või mobiilseadmes, näiteks nutitelefonis või tahvelarvutis. Kui teete märkmeid või lisate õpikusse esiletõstetud punkte, on need teile kättesaadavad igal ajal, isegi pärast laenutuse lõppemist, aadressil kindle.amazon.com.

Library To Go (ja muud e-raamatuid laenutavad raamatukogud)

Nüüd saate raamatukoguraamatuid vaadata e-raamatutena, ilma et teegi kunagi teegi sisse astuksite. Siin nimetatud Library To Go veebisait on mõeldud Põhja-California piirkonna raamatukogudele. Minge oma lähedal asuva raamatukogu veebisaidile, et teada saada, kas nad pakuvad e-raamatute laenutamist ja kuidas neilt raamatuid laenata.

Library To Go kasutab e-raamatute jaoks tarkvara Adobe Digital Editions ja audioraamatute jaoks OverDrive Media Console'i. Saate laenutada e-raamatuid Kindle'i vormingus (USA raamatukogude jaoks), EPUB ja PDF. Kindle'i raamatuid saab tarnida nii Kindle'i seadmetesse kui ka Kindle'i lugemisrakendustesse teistes seadmetes. EPUBi e-raamatutel on "tagasipeegelduv" tekst, mis sobib igale ekraanile, nii et need sobivad enamikus mobiilseadmetes. PDF-e-raamatutes on fikseeritud tekst, kuid suure trükiga raamatu loomiseks saate teksti suumida.

Library To Go võimaldab teil vaadata kuni kolme pealkirja ja teie ostukorvis on kuni 15 pealkirja. See erineb sõltuvalt raamatukogust. Näiteks võimaldab Californias asuv Ventura maakonna raamatukogu (töötab OverDrive Media Console'i ​​kaudu) kontrollida kuni viit pealkirja ja teie ostukorvis on kuni seitse pealkirja. Laenutähtaeg võib pealkirjast erineda. Pealkirjad eemaldatakse teie ostukorvist tavaliselt 30 minuti pärast, et teistel kasutajatel oleks võimalus neid kontrollida.

Saidil Library To Go saate korraga panna ootele kuni neli pealkirja. Nad saadavad teile e-kirja, kui pealkiri muutub kättesaadavaks. Pärast seda, kui oleme teile e-kirjaga teatanud, et see on saadaval, on teil aega viis päeva. Ventura maakonna raamatukogu saidil saate korraga panna ootele kuni viis nimetust ja teil on neli päeva aega, et vaadata ootel olevaid raamatuid, kui need kättesaadavaks saavad.

MÄRKUS. Kasutage OverDrive'i teenust, et leida oma piirkonnas avalik raamatukogu, mis võimaldab teil eReaderis raamatuid vaadata. See on suhteliselt uus teenus, nii et kõik raamatukogud pole veel ühendatud. Kontrollige nii OverDrive'i saiti kui ka kohaliku raamatukogu veebisaiti, et näha, kas teie raamatukogus on saadaval e-raamatute laenutus. Vaadake kindlasti ka oma kohaliku raamatukogu e-raamatute laenutamise reegleid.

Avage raamatukogu

Avatud raamatukogu on avatud ja muudetav raamatukogukataloog, mis on üles ehitatud iga kunagi avaldatud raamatu veebisaidile. Kui olete avatud raamatukogu saidil registreerunud, saate laenata kaheks nädalaks kuni viis e-raamatut kasvavast, peamiselt saadaval olevate 20. sajandi nimetuste kogust. Iga teegi pealkirja saab korraga laenata üks kasutaja ja neid saab lugeda veebibrauseris või Adobe Digital Editionsis PDF-i või ePubina.

eBookFling

eBookFling muudab lugejatel kogu USA-s hõlpsaks oma Kindle ja Nooki e-raamatute laenamise ja jagamise. Teenige krediiti, laenates oma e-raamatuid, ja kasutage neid krediiti e-raamatute laenamiseks teistelt kasutajatelt. E-raamatud tagastatakse automaatselt 14 päeva jooksul. Kui te ei soovi e-raamatut laenata, võite selle laenamise eest maksta.

Lendle

Lendle võimaldab teil Kindle'i raamatuid lihtsalt tasuta laenata ja laenata. Kindleeri raamatuid saate laenata Amazoni kaudu tuttavatele inimestele, kuid Lendle võimaldab teil Kindle'i raamatuid laenata ja laenutada ka kõigi USA Amazon Kindle'i kasutajatega. Teenige Kindle'i raamatute laenamisel Amazoni kinkekaarte. Kindle'i seade pole vajalik; Lendle töötab tasuta Kindle'i rakendustega PC- ja Mac-arvutitele ning mobiilseadmetele, nagu iPad, iPhone, Android ja muud populaarsed seadmed.

Lendle maksab kõigile kasutajatele väikest krediiti iga raamatu eest, mille nad Lendle'i kaudu laenavad. Hind, mida iga raamatu eest maksame, varieerub sõltuvalt selle raamatu hinnast, nõudlusest ja pakkumisest. Kui olete raamatu välja laenanud, ootab Lendle enne laenu krediteerimist kogu 21-päevase laenuperioodi (seitse päeva laenusaaja aktsepteerimiseks ja seejärel 14 päeva). Kui olete jõudnud 10-dollarise krediiti, maksab Lendle välja 10-dollarise Amazoni kinkekaardi. Kinkekaarte makstakse lahtiselt, kaks korda kuus.

BookLending.com

BookLending.com on veebisait, mis sobib Kindle e-raamatute laenuandjate ja laenuvõtjatega. Kindle'i raamatute laenutamisel ja laenamisel osalemiseks peate esmalt registreeruma saidi kasutajaks või ühenduse võtma Facebook Connecti abil. BookLending.com-is registreerumine loob profiili, millele pääsete juurde ekraani ülemisest paremast nurgast. Teie profiilileht võimaldab teil vaadata oma laenupakkumiste ja -taotluste olekut, algatada laene ning kustutada laenupakkumisi ja laenutaotlusi.

e-raamatute otsingumootorid

Järgmised veebilehed sisaldavad otsimootoreid, mida kasutatakse spetsiaalselt tasuta PDF-e-raamatute, artiklite, dokumentide ja peaaegu igasuguse PDF-vormingus salvestatud teabe leidmiseks.

PDFGeni

PDFGeni on spetsiaalne otsingumootor PDF-e-raamatute, -juhendite, -kataloogide, -lehtede, -vormide ja -dokumentide leidmiseks, mida saate alla laadida ja salvestada. Samuti saate eelvaate leida leitud PDF-failidest. PDFGeni Firefoxi otsinguribale lisamiseks kas otsige otse veebisaidilt või installige lisatud pistikprogramm (vt linki otsingulehe ülemises paremas nurgas).

PDFGeni otsingumootori kasutamiseks pole teil vaja registreeruda.

PDF-otsingumootor

PDF-otsingumootor on veel üks hõlpsasti kasutatav otsingutööriist PDF-e-raamatute ja muude PDF-failide leidmiseks. Mõnikord annavad tulemused otsese PDF-lingi. Kuid muudel juhtudel peate võib-olla torrenti alla laadima, kasutades torrenti klienti.

RSS / Twitteri voogud tasuta e-raamatute jaoks

Kui kasutate oma lemmikveebisaitidega kursis olekuks RSS-lugejat, saate järgmiste RSS- ja Twitteri-voogude abil jälgida ka tasuta e-raamatute kättesaadavust.

MÄRKUS. Kui leiate tasuta Twitteri vooge tasuta e-raamatute kohta, mida soovite oma RSS-lugeris vaadata, vaadake meie artiklit Twitteri voogude vaatamise kohta oma RSS-lugeris.

  • Amazon.com: Kindle Store'i populaarseim tasuta
  • eReaderIQ - looge oma RSS-voog
  • Tasuta raamatuid
  • Sada nulli - RSS-voog
  • Sada nulli - Twitteri voog
  • Projekt Gutenberg hiljuti postitatud või uuendatud e-raamatuid