Kuidas kasutada teenust Google Docs võrguühenduseta

Google Docs on suurepärane, kuid kuna selle kasutamiseks on tavaliselt vaja Interneti-ühendust, võib võrguühenduseta toimingute tegemine olla keeruline. Kui kasutate Google Chrome'i, muudab seda ametlik laiendus nimega Google Docs Offline.

SEOTUD:10 nõuannet ja nippi Google Docsile

Märge: Google Docs'i võrguühenduseta kasutamiseks on vaja Google'i ametlikku Chrome'i laiendust, nii et saate seda kasutada ainult Google Chrome'is. See töötab dokumentide, arvutustabelite ja esitluste puhul, kuid mitte vormide jaoks.

Kuidas kasutada teenust Google Docs võrguühenduseta

Esmalt peate installima Chrome'i laienduse Google Docs Offline. Pärast selle installimist leiate kõigist peamistest Google'i rakendustest uue seade, mis võimaldab teil seadistada asju võrguühenduseta kasutamiseks. Kui lubate selle seade ühes rakenduses, lubatakse see automaatselt kõigis toetatud Google'i rakendustes, nii et selle lubamiseks pole vaja minna iga rakenduse juurde.

Töötame oma näites Google Docsiga, kuid see töötab sama ka esitlustes ja arvutustabelites. Klõpsake rakenduses vasakus ülanurgas hamburgeriikoonil ja seejärel uuesti valikul „Seaded”.

Lülitage aknas Seaded lüliti „Võrguühenduseta” asendisse Sees ja seejärel klõpsake nuppu „OK”.

See võimaldab võrguühenduseta režiimi kõigis Google Drive'i rakendustes (Docs, Sheets ja Slides).

Püüdes ruumi kohalikult kokku hoida, salvestab Google Docs ainult hiljuti juurdepääsetavad failid kohapeal võrguühenduseta kasutamiseks. Peate selle käsitsi lubama, klõpsates konkreetse dokumendi servas oleval kolme punkti ikoonil ja seejärel valides „Saadaval võrguühenduseta”, et oma failile kõikjalt juurde pääseda.

Mis tahes faili, mis on võrguühenduseta saadaval, kuvatakse teie dokumentide, esitluste või arvutustabelite avalehe vasakus alanurgas hall linnuke.

Nüüd, kui avate faili võrguühenduseta režiimis, ilmub dokumendi ülaossa välgu ikoon, mis näitab, et avate faili võrguühenduseta.

Nüüd saate faile luua, avada ja redigeerida ilma Interneti-ühendust loomata. Järgmisel korral, kui arvuti loob ühenduse võrguga, sünkroonitakse kõik teie tehtud muudatused Google'i serveritega.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found