Kuidas pääseda juurde peidetud Chrome'i funktsioonidele ja sätetele Chrome'i abil: // Pages

Chrome on väljastpoolt üsna lihtne brauser, kuid täpsemate seadete, kohanduste, testide ja muu jaoks on sisse ehitatud hulgaliselt lehti. Kõik need lehed on peidetud kroomi: // eesliite taha - siin on pilk parimatele.

Enne kui asume sellesse, on siiski mõistlik selgitada, kuidas need chrome: // lehed töötavad. Sa sisened kroom: // omnikastikesse, millele järgneb leht, millele soovite juurde pääseda - mõelge sellele nagu veebilehele, kuid mitte // olles eesliide, on see kroom: //.

Nii et näiteks esimese variandi puhul, mida vaatame - kroom: // umbes- sisestate täpselt selle Chrome'i omnikastikesse:

Ja see on kõik, mis seal on. Seda saate teha kõigi Chrome'i siselehtede jaoks.

Chrome: // About: kõik Chrome'i siselehed ühes kohas

Kõigist chrome: // lehtedest on tõenäoliselt kõige kasulikum kroom: // umbes, kuna see näitab kõiki Chrome'i muid siselehti hõlpsalt sõeluvate (ja klõpsatavate!) loendis.

Loendit sirvides leiate, et paljud neist viitavad Chrome'i seadete menüü konkreetsetele osadele - nt kroom: // kroom, mis viib teid Chrome'i värskenduslehele. Või kroom: // järjehoidjad, kroom: // rakendusedja kroom: // newtab, mis kõik avavad vastavad lehed.

Kui õpite alles chrome: // -lehtede kohta, on see hea koht nende varjatud siselehtede läbi- ja külgade uurimiseks ja õppimiseks.

Chrome: // Lipud: eksperimentaalsed funktsioonid ja palju muud

See on tõenäoliselt kõigi chrome: // -lehtede seas kõige populaarsem, sest just seal peidab Google eksperimentaalseid funktsioone - asju, mis on töös, kuid pole veel peamiseks ajaks valmis. Need võimaldavad teil beetafunktsioone lihtsa lülitiga uurida, nii et probleemide ilmnemisel saate hõlpsasti tagasi stabiilsele seadele.

SEOTUD:Kuidas saada juurdepääsu Chrome'i (ja Chromebookide) eksperimentaalsetele funktsioonidele

Siin on igasuguseid varjatud funktsioone, pidage meeles, et needon töötab endiselt pooleli. See tähendab, et need võivad rikkuda Chrome'i muid osi või põhjustada ebastabiilsuse probleeme. Need võidakse ka igal ajal eemaldada, kui Google otsustab kogu idee tappa.

Siiski on lahe uurida.

Chrome: // Süsteem: hankige üksikasjalikku teavet ehitamise kohta

Kui otsite kõike, mida oma Chromebooki kohta teada on, kroom: // süsteem leht on seal, kus see asub. Leiate kõike alates tarkvara ja püsivara versioonidest kuni kogu süsteemi riistvara üksikasjadeni. Seal onpalju siin suurepärast teavet, eriti kui teile meeldib nokitseda.

Ja kuigi see on Chromebookides kasulikum, saate siiski aadressi oma töölaua Chrome'i brauserisse ühendada ja saada huvitavaid süsteemi üksikasju.

Chrome: // Net-Internals: reaalajas võrgudiagnostika

Siin toimub palju ja enamik sellest pole tavakasutajatele kasulik. Kuid kui otsite üksikasjalikke üksikasju Chrome'i võrgukasutuse kohta, leiate need siit.

Chrome: // Kontrollige: DevTools teie käsutuses

Kui soovite väikest ülevaadet Chrome'i kulisside taga toimuvast, siis kroom: // kontrollimaleht on selleks puhas tööriist. Sarnaselt lehele chrome: // net-internals on see selgelt suunatud arendajatele, kuid kui soovite põhjalikumalt uurida, mis Chrome taustal toimub, on see hea leht, millest alustada.

Juurdepääs kõigile Chrome'i varjatud funktsioonidele lihtsa laiendiga: HiddenChrome

Kuigi näete kõiki Chrome'i peidetud lehti kroom: // umbes, on selleks kenam ja mugavam viis: käepärase laiendusega nimega HiddenChrome. See paneb kõik Chrome'i lehed kenasse, korralikku ja korrastatud loendisse.

Siit leiate arendaja tööriistad, kiire lingi lippude lehele, sisediagnostika, logid, lähtekoodi ja igasuguseid muid hüvesid. Kui olete Chrome'i energiatarbija (või kui soovite), on see suurepärane tööriist installimiseks.

See on Chrome'i veebipoes tasuta, kuid kui leiate, et see on kasulik, on olemas 0,99 dollari suurune Pro versioon.