Kuidas vaadata YouTube'i videoid sõpradega sünkroonis

Lõbusate YouTube'i videote vaatamine on sõpradega lihtsalt parem, kuid kui teie YouTube'i armastavad seltsimehed elavad poolel maal, on siiski võimalus neid kassi videoid koos nautida.

Nüüd on kõige ilmsem meetod (kuid mitte eriti lihtne) helistada või sõnumeid saata oma sõpradele ja anda neile link YouTube'i videole. Seejärel laske end kuidagi samal ajal esitusnuppu vajutada - ja loodan, et see töötab hästi.

Õnneks on saadaval palju teenuseid ja rakendusi, mis muudavad YouTube'i videote vaatamise koos sõpradega lihtsaks ja sujuvamaks protsessiks. Meie lemmik hunnikust on ShareTube. See on tasuta ja hõlpsasti kasutatav, ei nõua millegi jaoks registreerumist ja saate isegi luua järjekorra, kuhu kõik teie sõbrad saavad lisada, samuti otsida videoid otse ShareTube'i liidesest.

SEOTUD:Tube on YouTube ilma igasuguse tähelepanuta, et varastada segadust

Alustamiseks minge ShareTube'i avalehele. Sisestage oma "toa" nimi ja seejärel klõpsake nuppu "Tee tuba".

Järgmisel ekraanil tippige kasutajanimi ja vajutage klaviatuuril Enter.

Järgmisena soovite kutsuda oma sõbrad liituma. Parempoolses ülanurgas on väike kutsete jaotis, kus saate piiksuda või Facebooki postitada. Kui soovite lihtsalt ruumi URL-i, klõpsake Twitteri ikooni ja kopeerige link säutsu. See on natuke tüütu, kuid ei midagi liiga tülikat.

Kui teie sõbrad saavad lingi ja ühinevad toaga, võib tegevus alata. Võite YouTube'i videoid otsida või kleepida YouTube'i video lingile, kui seda teate. Esimese video esitamine algab automaatselt. Võite jätkata YouTube'i videote otsimist ja järjekorda lisamist ka praeguse video esitamise ajal.

Paremal küljel on ka vestlusfunktsioon, kuhu saate YouTube'i video esitamise ajal oma reaktsioone lisada ja sõpradega vestelda.

Kui soovite pigem videovestlusvõimalusi, on teenus Gaze, mis sarnaneb ShareTube'iga, kuid võimaldab teil ka YouTube'i video vaatamise ajal oma sõpradega videovestlust pidada. Siiski ei lase Gaze teil liidese kaudu videoid otsida ega järjekorda luua.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found