SIM-kaardi eemaldamine või installimine iPhone'i

Igal iPhone'il on paremal küljel SIM-kaardi pesa. Selles pesas on salv, mis hoiab teie iPhone'i SIM-kaarti. See SIM-kaart võimaldab teie telefonil operaatoriga ühendust luua, et saaksite mobiilandmeid luua ja hankida.

Teil ei pruugi kunagi vaja oma SIM-kaardile juurde pääseda, kui ostsite oma iPhone'i operaatorilt eelinstallitud seadmega. Kui aga ostate telefoni lukustamata ja SIM-kaardita või ostate kasutatud, peate olema kursis sellega, mis on SIM-kaart ja kuidas see välja vahetada.

Õnneks pole iPhone'i SIM-kaardi salvele juurdepääsemine keeruline, kuid enne alustamist vajate kolme asja.

  1. IPhone (ilmselgelt)
  2. SIM-kaart, mille soovite installida
  3. Tööriist, mille abil saate SIM-kaardi väljutamiseks oma iPhone'i küljele torgata

See viimane võib olla veidi keeruline. Sõltuvalt sellest, milline iPhone teil on, võib karbis olla SIM-kaardi eemaldamise tööriist. Kui on, on teil hea minna. Kui ei, siis on need Amazonis rumalad ja odavad, kuid võite kasutada ka lahtikäivat kirjaklambrit, nõela või peaaegu kõike muud, mis on õhuke ja terav. Lihtsalt proovige mitte torkida ennast, kui lähete.

Kui olete oma SIM-kaardi eemaldamise tööriista (või puhverserveri) käes, pistke see SIM-salve osa moodustavasse väikesesse auku. Peaksite tundma teatud vastupanu ja peate seda natuke läbi suruma. Kui teete seda esimest korda, võib see tunduda veidi veider, kuid salve välja saamiseks peate siiski natuke pingutama. Kui olete seda teinud, hakkab salv välja minema ja kõik, mida selleks vaja on, on see ülejäänud välja tõmmata.

Kui salv on otsas, eemaldage kõik olemasolevad SIM-kaardid ja installige uus. Veenduge, et teil on see õige, kasutades sälgutatud nurki juhendina. Kui kaart on salve paigaldatud, sisestage kogu asi uuesti oma iPhone'i, tagades, et tihvtiava on sama, mis telefoni auk.

Kui kaardi installimine on lõpule jõudnud, peaks teie iPhone selle tuvastama ilma seadme taaskäivitamiseta. Kui ei, proovige lennukirežiim sisse ja välja lülitada või iPhone taaskäivitada. See peaks teid suurepäraselt tööle panema.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found