Kuidas vajutada klaviatuuril nuppu „Lisa“ ilma sisestamisvõtmeta?

Kõigi soovitud funktsioonidega klaviatuuri leidmine võib mõnikord olla natuke ülesanne, kuid mida teha siis, kui teie valitud klaviatuuril pole sisse ehitatud konkreetset, kuid samas kasulikku klahvi? Tänases SuperUseri Q&A postituses on lahendus lugeja klaviatuuri dilemmale.

Tänane küsimuste ja vastuste seanss saabub meile SuperUseri kaudu - see on Stack Exchange'i alajaotus, mis on kogukonna juhitud Q&A veebisaitide rühmitus.

Küsimus

SuperUseri lugeja Daniel Gjika soovib teada, kuidas vajutada klaviatuuril nuppu „Lisa“ ilma sisestusvõtmeta:

Mul on sisseehitatud puuteplaadiga hiirega Delli USB / PS2 klaviatuur P / N 0TH827 (vaata pilti allpool), kuid sellel pole Sisesta võti. Kas on veel üks võimalus klõpsata klaviatuuril nuppu „Lisa“?

Kuidas vajutada ilma sisestusklahvita klaviatuuril nuppu „Lisa“?

Vastus

SuperUseri kaasautoril Run5k on meile vastus:

The 0 klahv klaviatuuri paremas ülanurgas numbriklahvi allservas toimib Sisesta võti millal Numeratsioonilukk on välja lülitatud. Sellepärast on see märgistatud mõlemaga 0 ja Ins võtmel endal.

Pange tähele, et Tõstuklahv saab toimida ajutise lülitina Numeratsioonilukk kui vajutate mõnda klahvistiku klahvi (täpselt nagu klahvi Tõstuklahv toimib suurtähtede lülitina). Seega, millal Numeratsioonilukk on sisse lülitatud, vajutades Tõstuklahv + Numpad-0 toimib kui Sisesta võti.

Kas teil on selgitusele midagi lisada? Heli kommentaarides välja. Kas soovite lugeda rohkem vastuseid teistelt tehnikatarkust pakkuvatelt Stack Exchange'i kasutajatelt? Tutvuge täieliku arutelulõngaga siin.

Pildikrediit: piklik


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found