Mis on jusched.exe ja miks see töötab?

Kui olete Task Manageris vaadanud ja mõelnud, mis on protsess jusched.exe ja kui saate selle välja lülitada, siis on teil õnne. See protsess on Java Update'i ajakava, mis on protsess, mis raiskab kogu aeg mälu, et lihtsalt kord kuus kontrollida, kas Java-l on uusi värskendusi.

SEOTUD:Mis see protsess on ja miks see minu arvutis töötab?

See artikkel on osa meie käimasolevast seeriast, mis selgitab erinevaid tegumihalduris leiduvaid protsesse, nagu dwm.exe, ctfmon.exe, mDNSResponder.exe, conhost.exe, rundll32.exe, Adobe_Updater.exe ja paljusid teisi. Kas te ei tea, mis need teenused on? Parem hakka lugema!

Seda tüüpi asjade jaoks on Windowsi sisse ehitatud plaanitud ülesannete funktsioon ... java värskenduste ajastajat ei kasutata ilmselgelt kriitiliste värskenduste jaoks, kuna seda on plaanitud kontrollida ainult üks kord kuus. Kuna ma lihtsalt ei saa aru, miks protsess peab minu mälu raiskama, peab see minema.

Peate avama juhtpaneeli ja siis, kui kasutate XP-d, võite klõpsata Java ikoonil või Vistas klõpsata valikul Lisasuvandid ja seejärel Java-l.

Kui Java juhtpaneel on avatud, valige vahekaart Värskendus ja seejärel tühjendage ruut „Kontrolli värskendusi automaatselt”

Teile saadetakse hoiatusteade, et kui keegi leiab Java-st turvaaugu, võib selle kaitsmine aega võtta isegi kuu:

Kas keegi teine ​​arvab, et lause peaks sõnastuse asemel lugema "kiireim ja turvalisem Java"?

Pärast ülaltoodud nupul Mitte kunagi kontrollimist klõpsamist saate tõenäoliselt selle veateate, kui kasutate Windows Vistat, märkides, et ka see pole kõigepealt Vistaga töötamiseks korralikult sertifitseeritud. Klõpsake lihtsalt, et see töötab õigesti.

See paneb mind imestama ... Vist jääb meil puudu värskendus, mis lahendab juhtpaneeli probleemi ... või kas? Selle asemel saate ajastada ülesande igakuise käitamise sisseehitatud ülesannete ajastaja abil. Kui teid Java-värskendused ei huvita, siis eirake järgmist osa.

Java värskenduste kontrolli ajakava (valikuline)

Sisestage lihtsalt Ülesannete ajakava Start-menüü otsinguväljale, et avada ülesannete ajastaja, ja klõpsake siis käsku Loo põhiülesanne.

Järgige viisardit kuu ja kuupäeva valimiseks ning seejärel kui avate kuva „Start a Program”, kasutage seda teena, kohandades seda, kui kasutate Java muud versiooni. Peamine on see, et käivitate Java-kataloogis jucheck.exe.

"C: \ Program Files \ Java \ jre1.6.0_01 \ bin \ jucheck.exe"

Kui ajastatud toiming töötab kord kuus või kui ajastate selle, saate selle dialoogi, kui on olemas uus versioon, või mõni muu dialoog, mis näitab, et Java-d pole värskendatud.

See on tegelikult mõnevõrra irooniline, et selle artikli kirjutamise päeval on Java-s värskendus ...